Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 1 - 3 wrzesień 2017 - IV Klasyk Dylański
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Będę.
Dawno nie jeździłam MTB  Cool
Tak jak rok temu zrobie wam pobudke Big Grin
Będzie rozgrzewka przed niedzielnym Krasnikiem  Smile
Dylu dylu  Tongue
Proszę mnie też dopisać.
Hejo,
wstępnie ja + 2.
Bart, jak to ktoś nam znany, to niech się nie wstydzi i wychyli z personaliów.
Oj, może Bart jeszcze nie zdecydował się z kim chce jechać  Tongue
Ja się nie wstydzę tylko tak jakoś wyszło, że Bart zajął miejscówki dla nas Big Grin 
Pomyślałam  że pojadę z Wami żebyście za szybko nie jeździlil Tongue ... A żeby spowalnianie nie było tylko moją winą, to wstępnie namówiłam Anię Angel
(03-08-2017, 21:04)renania napisał(a): [ -> ]Pomyślałam że pojadę z Wami żebyście za szybko nie jeździlil ... A żeby spowalnianie nie było tylko moją winą, to wstępnie namówiłam Anię
Do Dream Teamu brakuje mi jeszcze kolegi ze stolycy... Bart? Czy coś zrobiłeś w tym kierunku by Holden zaszczycił nas swoją obecnością?
to mnie wstępnie tez proszę wpisać
(03-08-2017, 21:08)Rado napisał(a): [ -> ]
(03-08-2017, 21:04)renania napisał(a): [ -> ]Pomyślałam  że pojadę z Wami żebyście za szybko nie jeździlil ... A żeby spowalnianie nie było tylko moją winą, to wstępnie namówiłam Anię
Do Dream Teamu brakuje mi jeszcze kolegi ze stolycy... Bart? Czy coś zrobiłeś w tym kierunku by Holden zaszczycił nas swoją obecnością?
No przecież Holden jest na liście Big Grin
(03-08-2017, 21:08)truskafka napisał(a): [ -> ]to mnie wstępnie tez proszę wpisać

No!
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11