Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 15/08/2017 w poszukiwaniu zombi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witajcie,
wrzucam ustawkę w poszukiwaniu zombi - czyli naszych znajomych kolegów i koleżanki (tfu.... wrrróć) koleżanki - koledzy sami się zgubili to i się sami odnajdą... harcerze Big Grin

plan jest następujący:
wyjazd z Lublina pociągiem do Zaklikowa i dojazd razem z ekipą na kołach - w Zaklikowie jakieś izo krótka pauza (no co jazda pociągiem też męczy), jak będziemy mieli dobry humor to i poczekamy na nasze zombiki.... - potem żwawym tempem (dyktowanym przez naszych ultrasów) wracamy z nimi po trasie do Lublina - wpadamy na metę i do jakiejś czytelni się udamy Big Grin

Dla osób, które chciałyby ale tempa nie dadzą rady utrzymać, jest opcja wyjazdu do Niedrzwicy lub oczekiwania na nas na trasie umieszczonej w pierwszym poście z linku:
http://forum.rowerowylublin.org/thread-9663.html

z racji płynności tego eventu dalsze info będzie udzielane do poniedziałku wieczora


info co do sugerowanych pociągów to:
9/41 lub 12/55 - czas jazdy około godzina - niestety minus że są to pociągi TLK czyli będzie ciężko z rowerami - ale damy radę przecież - wszystko
zależy od tempa naszej ekipy.


Mam nadzieję, że uda nam się wyasygnować jakąś ekipę powitalną.
(08-08-2017, 14:05)JuraS napisał(a): [ -> ]Mam nadzieję, że uda nam się wyasygnować jakąś ekipę powitalną.

Będzie nam niezmiernie miło Smile
Robercik ,Robercik , normalnie skradłeś mój pomysł  Big Grin .Skąd wiedziałeś ,przecież nikomu nie mówiłem? Cool ,Ale niech Ci będzie ,mam zamiar być.Mój rozkład jazdy PKP pokazuje odjazd z Lublina 13:05 i jest to szynobus.Natomiast ten wcześniejszy, jest to pociąg pośpieszny objęty rezerwacją miejsc i raczej trzeba wybrać szynobus.Jeżeli ekipa będzie jechała szybciej niż się nam wydaje , trzeba będzie wysiąść w Kraśniku lub Szastarce i dojechać do trasy,łapiąc  ich na szlaku . Wink
(08-08-2017, 18:28)JuraS napisał(a): [ -> ]Mój rozkład jazdy PKP pokazuje odjazd z Lublina 13:05 i jest to szynobus.Natomiast ten wcześniejszy, jest to pociąg pośpieszny objęty rezerwacją miejsc i raczej trzeba wybrać szynobus.Jeżeli ekipa będzie jechała szybciej niż się nam wydaje , trzeba będzie wysiąść w Kraśniku lub Szastarce i dojechać do trasy,łapiąc  ich na szlaku . Wink

mi też go pokazuje - ale obawiam się że nasze harpagany będą za szybkie w nogach na ten pociąg - i trzeba będzie być wcześniej -
24 pln regio z rowerem
28 pln tlk z rowerem

tragedii nie ma
(08-08-2017, 18:28)JuraS napisał(a): [ -> ]Jeżeli ekipa będzie jechała szybciej niż się nam wydaje , trzeba będzie wysiąść w Kraśniku lub Szastarce i dojechać do trasy,łapiąc  ich na szlaku . Wink

Można także pisać krótkie info (gdzie jesteśmy) w wątku:  http://forum.rowerowylublin.org/thread-9663.html
podczas planowanych postojów. To powinno Wam ułatwić wybór odpowiedniego pociągu.

( 57 km - Kazimierz Dolny, 125 km - Przytoczno, 184 km - Ostrów Lubelski, 242 km - Urszulin (pizza)288 km - Chełm, 340 km - Hrubieszów, 393 km - Zamość, 449 km - Józefów, 515 km - Janów Lubelski, 565 km - Modliborzyce, 610 km - Annopol, 678 km - Niedrzwica )
Jadę. Na wszelki wypadek mogę koczować od samego rana na dworcu, co by nie przegapić do którego pociągu mam wsiąść Tongue
Robert , tu nie chodzi o kasę .Chodzi o to ,że normalnie możemy nie wejść do pośpiesznego [ a chyba jedzie znad morza], ponieważ jest objęty rezerwacją miejsc.I konduktor nas nie zabierze , bo w pociągu są trzy miejsca rowerowe.Jechałem kiedyś z Parczewa ,z łaski zostałem zabrany , ale byłem wraz z rowerem cały czas popychany i przestawiany przy toalecie. Sad
Mario , dobry pomysł ,będziemy też w kontakcie telefonicznym. Smile
Ja i Betty postaramy się przywitać Ekipę prawie u celu, w Niedrzwicy. Myślicie, że wystarczy jak na miejscu będziemy przed 16?
(14-08-2017, 11:16)kitaq napisał(a): [ -> ]Ja i Betty postaramy się przywitać Ekipę prawie u celu, w Niedrzwicy. Myślicie, że wystarczy jak na miejscu będziemy przed 16?

Bądzcie lepiej o 15.00
Odgrzewamy bo już tuż tuż
po dzisiejszej rozmowie z Mariuszem
Planowany przyjazd do Lublina około 18-19 we wtorek oczywiście
Wyjazd pociągiem po koleżankę i kolegów o 13:05 czyli tym PR

Bilety kupimy dopiero jutro tuż przed wyjazdem - proponuję być na dworcu około 30 min przed odjazdem
Wtedy też zapadnie decyzja czy Zaklików czy Pułankowice - trasa około 100 km żwawym tempem

@Kitaq i Betty - tak myślę, że przed 16 to tam nie ma co być. Pilnujcie tylko żeby być na trasie przejazdu żebyście sie z nami nie minęły
Stron: 1 2