Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 28.09 - 01.10 - Beskid Żywiecki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Proszę o dopisanie mnie i kumpla z Krakowa '- Michała Trojnara do opcji full service grupa MTB.
Takie pytanko. Trasy mtb i dni w które je jedziecie bez zmian?
@Noorbi, moje trasy zawierają główne punkty programu. Jesli warunki i siły pozwolą, wydłużymy je, bo bez sensu siedzieć na kwaterze, zamiast jeździć. Niestety, tamte okolice to już ciut wyższy kaliber, niż Beskid Niski, więc narysowałem warianty minimum. Jakby co, dowiaduj się na bieżąco Smile

@Judaas, to ilu Was w końcu jedzie? Dwóch, czy trzech? Przez telefon mówiłeś o trzech...

Przypominam: domyślnie Wszyscy mają full wypas z żarciem od śniadania w piątek rano. 
Niedzielny obiad do indywidualnego ustalenia.
Mariox w czwartek przyjeżdża nas dwóch. W piątek może dojechać jeszcze Wiesiek. Jeżeli zrobi auto. Ale będzie my wiedzieli o tym jutro.
pytałem bo może się zdarzyć, że wpadnę na sobotę. A na Pilsko chciałem jechać.
Lista zaktualizowana. Proszę o sprawdzenie, czy się wszystko zgadza.
Jak będziecie dojeżdżać to uważajcie na sarenki. Całe stadka stoją przy drodze i paczają.
To Wy też im paczajcie w oczy Wink
Sobol im długimi po oczach walił Tongue
Kręcąc po górach, nie zapomnijcie, że dziś ostatni dzień kampanii Kręć Kilometry! Zatem jak już zjedziecie ze szczytów, to koniecznie zasilcie konto Lublina swoimi kilometrami!
Ku chwale RLa i Lublina!
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12