Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 28.09 - 01.10 - Beskid Żywiecki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Mariox, ale ja robiłem przelew a nie widzę się na liście. Sprawdź.
Bart, ani ze mnie Demi Moore, ani z Ciebie Patrick Swayze... więc nie wiem, czy mam wierzyć, czy nie...

Irek, zapłacił tylko Wojtek. Twojego przelewu nie mam. Dobrze wpisałeś numer konta?
Faktycznie nie wysłałem. Nie wiem jak to się stało. Teraz wysłałem.
Lista płatności zaktualizowana
Zwalniam 2 miejsca.
Szkoda.
Lista zaktualizowana, miejsca jeszcze są, tak, że zapraszam Smile. Pani Właścicielka trzyma dla nas te 20 łóżek w 7 pokojach cały czas.
Niestety ze względu na kolizję terminów odpadam. Udanego wyjazdu wszystkim i bezpiecznego powrotu. Pozdrawiam.
Gorąca prośba o info w kwestii wyżywienia.

Jak co roku, proponuję nie zamawiać nic do żarcia w czwartek wieczorem. Artur rozpali ognisko, coś sobie złapiemy i upieczemy Wink

Zakładam, że Wszyscy zamawiają full opcję, czyli All Inclusive. Proszę osoby, które nie chcą się stołować na kwaterze o stosowną informację.

Dziękuję za uwagę Smile

EDIT:

Wszystkie zaliczki wpłynęły, tak, że tego... weekend zapowiada się dość ciekawie i na bogato... Ahoj, Stolico! Wink

Wkrótce przelewam pieniądze Właścicielce, więc rozumiecie... nowhere to run, trzeba jechać Wink
(08-09-2017, 09:26)renania napisał(a): [ -> ]Pytanie do Artura: Czy planujesz poczynić odłam na lżejszą jazdę niż w grupie hard? Jeśli tak, to jakie dystanse szacowane, czy można się przyłączyć i czy poczekasz na wprowadzających rower?  Big Grin Angel

Artur odpowiada:
1. zaplanowałem swoje trasy ale czy pojadę swoimi czy z resztą to wyjdzie jak Mariox zapoda swoje trasy.
2. Trasy będą ambitne ale w większości poprowadzone asfaltami lub większymi drogami leśnymi więc nie powinno być problemu z jazdą. Zależy mi na jeździe, a nie na noszeniu rowerów. Choć jest kawałek który wydaję mi się stromy i tam może być konieczność wprowadzania rowerów (przynajmniej ja). Wybieram się swoim crossem więc to na mnie trzeba będzie czekać aż wejdę z rowerem.
3. Oczywiście wszystkie osoby mile widziane.

I na koniec takie mi się trasy wyrysowały (na razie dwie, coś jeszcze wykombinuję).
TRASA 1
[/url]TRASA 2
[url=https://ridewithgps.com/routes/25303557]
Byłem dzisiaj w lasach w okolicy Sopotni - jak popada to proponuję gruby protektor w oponach
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12