Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Maraton Północ - Południe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Wielkie gratulacje!!!
Gratki Panowie, normalnie w weekend emocji przez Was było co niemiara Smile
Maraton Północ - Południe (Po MRDP i GMRDP) jest najtrudniejszym ultra w Polsce. Brawo Panowie!
Wielkie dzięki dla Wszystkich za doping (bardzo się przydał).
MP-P okazał się najtrudniejszą imprezą w jakiej miałem okazje wziąć udział. Bardzo wymagająca trasa no i pogoda która dała wszystkim mocno popalić. Niedzielne ulewy kompletnie rozwaliły mój "grafik" co spowodowało, ze na trasie byłem jakieś 6-8 godzin dłużej niż planowałem. Od Pilicy razem z Endriu jechałem już do samej mety. Jeśli miałbym porównywać BBT i MP-P to ten pierwszy jest o niebo łatwiejszy z wszystkim podanym na tacy.
Udało się dotrzeć do mety i to jest najważniejsze Smile a teraz czas na zasłużone wakacje Big Grin

[Obrazek: zdjecie,600,696100,20170921,panorama-tat...szanki.jpg]
Obroniliście honor RLBig Grin
Jeszcze raz wielkie gratulacje!!!
(21-09-2017, 08:35)MarekK napisał(a): [ -> ]Obroniliście honor RLBig Grin
Jeszcze raz wielkie gratulacje!!!

Łatwo nie było.
Nadal trwa jakieś fatum nad naszymi startami w ultra. Także i w tym maratonie nie obyło się bez kapci i rozwalonych opon.
Odkujemy się w przyszłym rokuBig Grin
(21-09-2017, 14:00)MarekK napisał(a): [ -> ]Odkujemy się w przyszłym rokuBig Grin

Chyba Ty Big Grin ja mam inne plany Wink
Mario , a gdzie Endriu ? Wraca na kolach ? Big Grin
(21-09-2017, 15:44)JuraS napisał(a): [ -> ]Mario , a gdzie Endriu ? Wraca na kolach ? Big Grin

Najprawdopodobniej jest w Bieszczadach z Markiem40 i Betii Smile
Stron: 1 2 3