Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: [23.12] g.19 Lidl Śledzik rowerowy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Witajcie

Co roku w Lublinie nad Zalewem lubelska brać rowerowa spotyka się na Śledziku. Polega to na tym, że spotykamy się w jednym miejscu (ostatnio przed Lidlem k. LKJ) i jedziemy nad Zalew, gdzie we wcześniej upatrzonym miejscu spożywamy śledzia i inne przysmaki, łamiemy się opłatkiem i składamy życzenia.

Rok temu było to 23 grudnia, myślę, że tym razem warto zrobić tę imprezę także w ten dzień. Co wy na to? Ustalmy wspólnie co i jak to wrzucę info na główną i napiszę na Preclu, bo na pewno jeszcze się uchowali jacyś lubelscy rowerzyści, co nie znają RL, a na Precla zaglądają, choćby właśnie w celu obczajenia co ze śledzikiem.

A tak było ostatnio.

pOZBig Grinrower
Grzesiek
A o której? (nad zalewem)
ps. Czy można przyjechać w moherowym berecie?
Pewnie coś ok. 18:30 Smile
Mam madzieję, że chopper znów będzie gwiazdą wieczoru. Przemek, jeśli to czytasz to brzybywaj. :-D
a tak było w 2006 :d http://tnij.org/sledzik_2006 , choinka była większa Big Grin
Bo kiedyś to były czasy, a teraz jest już tylko kryzys ;-)
Ja wczoraj myślałem, żeby zrobić Śledzia tak jak ostatnio, o 20, Karola zaproponowała jednak, żeby Śledzik był wcześniej, bo niektórzy w Wigilię idą do pracy.

Zatem ustalone jest, że śledź będzie o 19, zaraz napiszę na preclu.

pOZBig Grinrower
Grzesiek
Czyli o 19 już nad samym Zalewem, czy zbiórka pod Lidlem i dopiero nad Zalew? A jeśli nad Zalewem to w którym miejscu? (na wypadek, jakby ktoś pod Lidla nie zdążył).
19 Lidl, miejsce się jeszcze upatrzy do tego czasu, będzie info na forum.
Przewidywana pogoda na środę to +6*C i deszcz :-( Jak zacznie się topić ten cały śnieg to chyba rowerem wodnym będzie można przypłynąć.
Stron: 1 2 3 4 5