Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Październikowa MK, 27.10, Pl. Litewski, godz.18.00
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Wielkie dzięki za pomoc przy doborze muzyki na MK. W sumie mam 34 kawałki - 254 MB muzyki, nazwijmy "melancholijnej". Bez Waszej pomocy w Zaduszną Masę Krytyczną zapewne z boom boxa słychać by było Samba de Janeiro lub Scooter - How much is the fish Big Grin
Szczególnie dziękuję ExDriver'owi, który dziś przyniósł mi do pracy pendrive'a z muzą.
Do zobaczenia w piątek!
Na Masie moja obecność niewykluczona Big Grin
Dla odmiany mnie nie będzie jednak (jelitówka), mam tylko nadzieję, że muzyka będzie, bo szkoda by było całego zaangażowania w jej zdobycie.
Muzyki nie było (chyba). Ja w każdym razie nie słyszałam. Frekwencja całkiem przyzwoita jak na warunki pogodowe (na szczęście nie padało).  Ogólnie bardzo sympatyczny przejazd, zakończony gorąca herbata. Dziekuje wszystkim obecnym   Wink
Dzięki za tą ustawkę Smile Frekwencja całkiem duża jak na te warunki pogodowe, bo nikt nie miał pewności, czy będzie na sucho, czy na mokro, a nawet ulewnie. Klimat i tak był mokry, ale nie ulewny, co było dobre. Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Edit: Szczegóły na Zaduszna Masa Krytyczna <-=-> STRAVA
Filmik pełnego przejazdu mojego autorstwa jest dostępny https://youtu.be/YqAJfvp9nVA  Big Grin Big Grin Big Grin
Stron: 1 2