Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Ktory crossowy polecicie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Juz wybramy prawie w moich rekach jest . w sobote bedzie wielszy tet ok 80/90 km wiec napewno sie pochwale Smile
(02-11-2017, 16:53)kofi napisał(a): [ -> ]w sobote bedzie wielszy tet ok 80/90 km wiec napewno sie pochwale Smile

Czekamy Smile
Padlo na KTM Wink jak narazie tylko kilkanascie km przejechanych ale juz czuje roznice jak to Domin mowi miedzy nowym rowerem a kowadlem Smile jutro wypad w trase ale juz sie buzia raduje Smile
Ej, no! Tomek, dawaj foty, lub chociaż link z maszyną, którą kupiłeś!
Fote bym dal ale boje sie bana jak tu wkelje Wink jutro dam trase z st i tam beda fotki jakies Wink
Ta jak obiecalem trasa jest taka http://www.sports-tracker.com/workout/ko...628447598a sdnia nie powala ale to rodzaj testow Smile 3 nowe rowerki KTM Specjalized oraz Giant . troche wialo na polach ale frajda jest lepsza niz na poprzednich kowadlach Smile sory za post pod postem Smile
(03-11-2017, 22:40)kofi napisał(a): [ -> ]Fote bym dal ale boje sie bana jak tu wkelje Wink 

Bana nie będzie Big Grin a rowerek zacny Smile wieeeeeeeeeelu kilometrów życzę Smile

[Obrazek: zdjecie,600,700924,20171104,ktm-tomka.jpg]
Gdyby nie te wstawki niebieskie, to byłby całkiem przyjemny dla oka rowerek Wink Niech Cię niesie szybko i daleko Smile
(04-11-2017, 18:39)Rado napisał(a): [ -> ]Gdyby nie te wstawki niebieskie, to byłby całkiem przyjemny dla oka rowerek Wink

Dokładnie to samo chciałem napisać ale ... się przydygałem Wink
(04-11-2017, 18:45)Mariobiker napisał(a): [ -> ]ale ... się przydygałem
Przecież Tomek to równy gość, zna się na naszych żartach Big Grin
Stron: 1 2 3 4