Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Konkurs na zdjęcie do kalendarza RLa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
A ja mam takie pytanie , bo ciekawski jestem. Shy Kto może glosowac ? Tylko stowarzyszeni , tylko zalogowani , wszyscy bez logowania ? I czy w przypadku tych ostatnich możliwe jest wielokrotne głosowanie. ? Cool  To tak bez żadnego trybu pytanie ...   Big Grin
(23-11-2017, 11:19)JuraS napisał(a): [ -> ]Kto moze glosowac ?
W pierwszym poście Rado prosił, aby głosowały tylko osoby zainteresowane kupnem kalendarza.
Odezwa dla wszystkich fotografujących ustawki Exclamation

Zdjęcia robimy od teraz głównie „od tyłu” a uczestnicy obowiązkowo pojawiają się koszulkach Stowarzyszenia, będzie prościej stworzyć kalendarz na przyszły rok Big Grin 

 A tak na poważnie, prawdopodobnie jest wiele fajnych zdjęć, ale postawione kryterium, skutkuje tym, że prac jest mało, które w pełni się kwalifikują.
Wydaję mi się, że tym razem możemy lekko odpuścić i brać pod uwagę głównie rozdzielczość, bo to jakoś po wydruku musi wyglądać. Jest to pierwszy Nasz kalendarz i warto mieć wybór.
Uprzedzę podejrzenia Tongue  jak głosuję na Turbacz.

(23-11-2017, 10:06)damian.s napisał(a): [ -> ]i nie można rozpoznać na nich twarzy.

Mała nadinterpretacja Damianie Smile 



(28-10-2017, 16:11)Rado napisał(a): [ -> ]4. Na zdjęciu nie powinno widać twarzy konkretnych osób
Trochę dziwne  te zasady. Z jednej strony Stowarzyszenie  bardzo chce być  rozpoznawalne , a z drugiej  ukrywa twarze. Wystarczy zapytać  daną osobę  czy zgadza się na umieszczenie swojego wizerunku na kalendarzu  czy też nie. I po problemie. Kalendarzami przecież nie będzie się handlować na targu.
Mamy rozumieć Marku że jesteś zainteresowany zakupem kalendarza...
(23-11-2017, 17:14)Ex Driver napisał(a): [ -> ]Trochę dziwne te zasady. Z jednej strony Stowarzyszenie bardzo chce być rozpoznawalne , a z drugiej ukrywa twarze. Wystarczy zapytać daną osobę czy zgadza się na umieszczenie swojego wizerunku na kalendarzu czy też nie. I po problemie. Kalendarzami przecież nie będzie się handlować na targu.
Marku, nie do końca jest tak jak piszesz.
Po pierwsze - tak, Stowarzyszenie chce być rozpoznawalne, dlatego wśród wymagań stawianych zdjęciom było to, aby na zdjęciu były widoczne elementy typu koszulka, baner lub coś w tym stylu. Co do twarzy, to nie za bardzo wyobrażam sobie wysyłanie zapytań o zgodę do np. 20 osób na zdjęciu grupowym z jakiegoś wyjazdu i czekanie na odpowiedź. Dodatkowo ja osobiście wolę mieć na ścianie zdjęcie np. z jakimś ciekawymi widokiem i elementami rowerowymi niż zdjęcie grupowe z jakiegoś choćby najfajniejszego wyjazdu, ale z bardzo dobrze widocznymi twarzami. Wśród zgłoszonych zdjęć są takie, które pokazują że jest to możliwe - i nawet nie trzeba specjalnie ustawiać się do zdjęcia tyłem, wystarczy że osoby będą w pewnym oddaleniu od obiektywu i już twarze nie będą rozpoznawalne.
Po drugie - kalendarzami na targu handlować nie będziemy, ale założenie jest takie, że będą one przeznaczone do nieco szerszej dystrybucji niż kilka osób biorących udział w dyskusji w tym wątku - mogę one być np. nagrodami w jakimś konkursie organizowanym przez Stowarzyszenie itp.
I po trzecie - zasady wyboru zdjęć zostały podane w pierwszym poście prawie miesiąc temu - jeśli były do nich jakieś uwagi to było sporo czasu na ich wniesienie, ewentualne zmiany, dyskusję itp. Teraz na to jest trochę za późno - ewentualnie można się zastanowić nad ich jakimiś zmianami przy tworzeniu kalendarza na rok 2019. Chociaż bardzo podobne zasady są na forum podróży rowerowych, tam kalendarz tworzony jest już od kilku edycji i wszystko działa bez zarzutu, więc nie widzę potrzeby żeby to zmieniać.
(23-11-2017, 17:52)Noorbi napisał(a): [ -> ]Mamy rozumieć Marku że jesteś zainteresowany zakupem kalendarza...

 Nie  jestem zainteresowany.   Ale dziękuję  za pamięć.
(23-11-2017, 22:49)Ex Driver napisał(a): [ -> ]
(23-11-2017, 17:52)Noorbi napisał(a): [ -> ]Mamy rozumieć Marku że jesteś zainteresowany zakupem kalendarza...

 Nie  jestem zainteresowany.   Ale dziękuję  za pamięć.

Byłem tego pewien...
Aż 11 osób zagłosowało na zdjęcie do kalendarza. Jeszcze tylko 3 dni głosowania.
Hmm, czemu ankieta jest już zamknięta? Głosowanie miało być do końca listopada, a do tego momentu zostało jeszcze kilkanaście godzin, a ja właśnie chciałem spełnić swój obywatelski obowiązek i wziąć udział w wyborach.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8