Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę 2017
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Już po raz trzeci z rzędu nasze Stowarzyszenie będzie prowadziło zbiórkę darów w ramach ogólnopolskiej akcji charytatywnej Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę http://www.pdpz.pl/ To już jubileuszowa XXV edycja!
Wszelkie formalności związane z rejestracją Sztabu Akcji mają się ku końcowi.
Rok temu zbiórka zakończyła się wielkim sukcesem - ponad 220 kg darów dla potrzebujących dzieci (w 2015 r. było to ok. 100 kg)
Sądzę, że formuła dwudniowej zbiórki (piątek podczas Listopadowej Charytatywnej Masy Krytycznej i niedziela w supermarkecie Stokrotka) się sprawdziła, więc nie będziemy od niej odchodzić.
Oczywiście bez wolontariuszy akcja się nie odbędzie, zatem potrzebujemy pomocy:
- na Masę Krytyczną w piątek 24 listopada (zebranie, zważenie darów i przechowanie ich do niedzieli)
- na zbiórkę w Stokrotce przy ul. Jutrzenki 5 w niedzielę 26 listopada - od godz. 10.00.00 do 15.00 (oczywiście skład wolontariuszy może się wymieniać godzinami "dyżuru" - w zeszłym roku to działało), w zależności ile będziemy mieli chętnych osób, to możemy obstawić więcej niż jedną Stokrotkę Smile
- po niedzielnej zbiórce, należy jeszcze wszystkie dary zważyć i opisać, a w poniedziałek zawieźć wszystko do Magazynu Głównego Akcji (w niedzielę jest zamknięty, przynajmniej było tak rok temu)
Bardzo istotne info: NIE ZBIERAMY PIENIĘDZY! - tylko dary rzeczowe!
Jeśli ktoś jeszcze nie uczestniczył w tego typu wydarzeniu jako wolontariusz, to będzie to idealna okazja by zobaczyć jak jest wiele osób, które bezinteresownie wspierają najbardziej potrzebujących. Polecam!
Z uwagi, że każdy wolontariusz musi zostać oficjalnie zgłoszony przez szefa sztabu, to proszę jak najszybciej (do najbliższej niedzieli) o deklaracje swojego udziału w tym wątku i opisanie w którym dniu i w jakim zakresie oferuje swoją pomoc. Dziękuję.

Lista wolontariuszy:
1. Noorbi
2. mraugorzata
3. damian.s
4. Mariobiker
5. mariox
6. sobol
7. Lech
8. Paweoo
9. Katka
10. Marecky
Na piątek się piszę na 100%... oczywiście z saxofonem...
Rado, o ile mnie pamięć nie myli, to w stokrotce rok temu zbieraliśmy w niedzielę. Pamiętam, że nie mogłam być od rana, bo wtedy biegałam dychę, a dychy są w niedzielę. W tym roku, według kalendarza na PDPZ, wielka zbiórka uliczna też jest w niedzielę, 26 listopada. Możesz zweryfikować więc kiedy obstawia się stokrotki?
Of kors zgłaszam się jako wolontariuszka, na 100% na kilka godzin do stokrotki, ale czy na masę, to nie wiem czy dam radę.
Ja piszę się na akcję w Stokrotce, natomiast w piątek jeśli czas pozwoli to również postaram się pojawić.
Jedno pytanie co do zbiórki w Stokrotce - Radku napisałeś, że zbieramy w sobotę 25 listopada - to planowe działanie, czy omyłka pisarska? Pytam, bo w zeszłym roku zbieraliśmy w niedzielę, czyli tego samego dnia co wielka zbiórka uliczna. Z tego co patrzyłem, w tym roku wielka zbiórka uliczna również zaplanowana jest na niedzielę 26 listopada.

Edit. Po napisaniu komentarza, zauważyłem że Gośka chwilę wcześniej napisała to samo.
Oj tak, Mraugo, Damian, dzięki za czujność. Dni mi się pomieszały, zbiórka darów w Stokrotce w niedzielę, już poprawiam.
Piszę się na niedzielę Smile a w piątek może się uda Wink
Właśnie nasz Sztab Akcji został zarejestrowany Smile - pod szczęśliwym nr 13 Big Grin
http://sztaby.pdpz.pl/lista-sztabow/
Będę gotowy na piątek. Mam auto do dyspozycji.
Gdyby zbierali kasę, to sztab nr 9 dobrze by kosił Big Grin
(03-11-2017, 19:52)mraugorzata napisał(a): [ -> ]Gdyby zbierali kasę, to sztab nr 9 dobrze by kosił
Haha, padłem!
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9