Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Jura - majówka 2018.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
(26-04-2018, 13:24)Noorbi napisał(a): [ -> ]U Janka są dwa wolne miejsca
U którego?
Informacja od Noorbiego dotycząca czegoś, co nas żywotnie interesuje, czyli dostępności sklepów.

W Żelazku nie ma żadnego sklepu. Jest ponoć automat z napojami, ale prawdopodobnie bez książek   Blush
W Ogrodzieńcu są sklepy (w tym Biedronka)- to ok. 7 km od Żelazka na zachód. 4 km od Żelazka na wschód jakiś sklep wypatrzył Sobol.
Wobec tego trzeba mieć na uwadze, żeby mieć jedzenie na wieczór 2 maja (po przyjeździe, bo nie będzie kolacji), na trasę na 3-go maja (bo sklepy zamknięte, chyba że w jakiejś wiosce coś małego namierzymy, ale pytanie jak z zaopatrzeniem) i na 4-go maja na początek trasy (bo 3-go raczej zakupów nie zrobimy, a dopiero po jakimś czasie doturlamy się do sklepu).
Propozycja jest taka, żeby 4-go maja, po powrocie na bazie, wylosować kilku ochotników do misji na Marsa, których się wyekspediuje do sklepu po zakupy. Ale to dopiero 4-go maja.
(26-04-2018, 19:15)mraugorzata napisał(a): [ -> ]W Żelazku nie ma żadnego sklepu. Jest ponoć automat z napojami, ale prawdopodobnie bez książek

Także tak: https://www.youtube.com/watch?v=8eIvpGFmUCE Big Grin
Trailer już jest, może na pełną produkcję nie będzie trzeba czekać do 2022r Wink
4 km od Żelazka w miejscowości Ryczów-Kolonia jest (a przynajmniej był 3 lata temu) sklep przy ul. 3 Maja.
U mnie są dwa miejsca, kierowca plus pasażer i dwa rowery albo trzy miejsca ale bez rowerów. To jest mały samochód. Ja planuje przyjazd 18-19.
(26-04-2018, 23:23)Jan Grudziński napisał(a): [ -> ]U mnie są dwa miejsca, kierowca plus pasażer i dwa rowery albo trzy miejsca ale bez rowerów.
OK, to miejsce dla Heni i roweru już jest. To jeszcze ja szukam osoboroweromiejsca.
Yanek ma miejsca ale trzeba dogadać sprawę bagażnika. A bagażnik jest u mnie.
Radku nie rób zagadnienia i jedź rowerem, niecałe 300km, co to na byłego harcerza.
Ja mam u siebie dwa miejsca osobowe i max dwa miejsca na dachu dla rowerów ale nie mam uchwytów za to dosyć nietypowe belki o szerokości 8cm.
Mam z Henią wstępną rezerwację Tongue w aucie Janka i Marty Big Grin
Także Janek Grudziński, masz wolne miejsce w aucie Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10