Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 22.12 g.18.00 Pl. Litewski - Bardzo rowerowy śledzik
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
[Obrazek: c3f262869ae2cde2med.jpg]
Zapraszamy wszystkich chętnych na tradycyjne, rowerowe spotkanie przedświąteczne... "śledzik". Zaczynamy na Pl. Litewskim a kończymy nad zalewem gdzie złożymy sobie życzenia a także zjemy wspólną "przedświąteczną kolację" (każdy zabiera wiktuały jakie mu pasują.... mile widziany gorący barszczyk z termosu). Mamy nadzieję, że jak zawsze będzie wesoło i klimatycznie... bo klimat jaki jest?, każdy widzi. Do zobaczenia w piątek na Pl. Litewskim godz. 18.00
Postaram się znaleźć Was nad zalewem.
Planuje być, ale chciałabym wziąć udział w konkursie na najlepszy barszczyk z termosu z zamiarem wygrania  Big Grin
(18-12-2017, 23:31)katka napisał(a): [ -> ]chciałabym wziąć udział w konkursie na najlepszy barszczyk z termosu z zamiarem wygrania  Big Grin

Mój głos już masz Big Grin
Mam zamiar byc Smile , ale to jeszcze nie jest pewne. Jakby co , podobnie jak Mario , poszukam Was  nad zalewem. Wink
Będę.
Zgłaszam moją chęć i zamiar, słowem obecność Smile
(18-12-2017, 23:31)katka napisał(a): [ -> ]najlepszy barszczyk z termosu

W tm konkursie za nagrodę proponuję kąpiel w Zalewie lub Bystrzycy, choć to może spowodować zmniejszenie frekwencji, ale ta kąpiel obejmuje przegranych Wink Big Grin
To ktoś już konkurs ogłosił? Nieistotne konkursy... przybywajcie. Podobno ma przyjechać na rowerze gośC który rzadko jeździ tym środkiem transportu.
(20-12-2017, 22:30)Noorbi napisał(a): [ -> ]Podobno ma przyjechać na rowerze gośC który rzadko jeździ tym środkiem transportu
To może nowy konkurs? Kto zgadnie co to za gość?
Ja stawiam, że Jakub P. Wink
Stron: 1 2 3