Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 27.01.2018 - XXIX Warszawski Triathlon Zimowy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
(20-01-2018, 12:05)mraugorzata napisał(a): [ -> ]Dopisałam się do drużyny RL, ale jak to dalej opłacić itp.?

Świetnie Smile
Opłata jest na miejscu (100 zł za całą drużynę)
Jest dobrze Big Grin

[Obrazek: 707073.jpg]
Popatrzyłem na nasze zgłoszenie na WTZ i wydaje mi się, że jest mały błąd.
W drużynie Rowerowego Lublina jest 7 osób.
Matiox robi całość ale Gośka, Bartek i Jolka chyba muszą edytować swoją drużynę na Rowerowy Lublin 2
Lepiej dmuchać na zimne bo przypał nam nie potrzebny.
(24-01-2018, 17:19)Mariobiker napisał(a): [ -> ]Popatrzyłem na nasze zgłoszenie na WTZ i wydaje mi się, że jest mały błąd.
W drużynie Rowerowego Lublina jest 7 osób.
Matiox robi całość ale Gośka, Bartek i Jolka chyba muszą edytować swoją drużynę na Rowerowy Lublin 2
Lepiej dmuchać na zimne bo przypał nam nie potrzebny.

Myślę, że da radę zrobić to też na miejscu, w Warszawie, ale dzisiaj jeszcze napiszę maila do orga i się dowiem.
(24-01-2018, 17:29)mraugorzata napisał(a): [ -> ]Myślę, że da radę zrobić to też na miejscu, w Warszawie, ale dzisiaj jeszcze napiszę maila do orga i się dowiem.

Tak będzie najbezpieczniej Smile
Powodzonka życzę jutro wszystkim uczestnikom. Bez pudła nie wracajcie do Lublina Wink
A tak na poważnie, to bawcie się dobrze Smile
Dzięki Radku, zawsze można liczyc na Cieple slowo od Ciebie
(26-01-2018, 22:33)Rado napisał(a): [ -> ]bawcie się dobrze Smile

Dzięki Radku Smile tak też uczynimy Big Grin
"Bart? Zatarłeś się? / Jedź szybciej, bo mi zimno" - najlepsi kibicie, najlepszy doping Smile
Zróżnicowana trasa biegowo-rowerowa, ślisko, pod koniec coraz większe błoto, ale generalnie bardzo fajna impreza.
Gadają ludzie na mieście, że zajeliśmy 6 miejsce w klasyfikacji OPEN.
Dzięki Gośka, dzięki Jola, dzięki moi mili kibicie, za doping i liczenie kółek  Tongue
Dokręcasz Bart specjalnie kółka aby Mariobikera wyprzedzić? ;-)
Stron: 1 2 3 4 5