Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Stroje RL - 2018 (zamówienia do końca lutego)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
[Obrazek: 54bd25ba0e6574a3gen.jpg]

Witajcie. Po raz kolejny Zarząd Stowarzyszenia Rowerowy Lublin podjął decyzję o zamówieniu strojów z firmy MARTOMBIKE 

Wstępnie podjęliśmy także decyzję, iż firma ta będzie produkować naszą odzież przez następne trzy lata. Walne Zebranie Stowarzyszenia podjęło decyzję o usunięciu z napisów RowerowyLublin.org końcówki .org . Wizualizację strojów (letnich dla wzoru) umieszczę w nieco późniejszym terminie. Pozostałe elementy nie zmieniają się.
W poprzednich latach pojawiły się drobne problemy z rozmiarówką . Na tej stronie opisane macie jak się mierzyć i jaki rozmiar wybrać. 
Ważna informacja: proszę nie pytajcie o zmianę w kolorystyce, logo w innym miejscu itp. Takich zmian nie przewidujemy.
Zamówienia składamy do 28.02 do północy.

Cennik oraz modele

Zamówienia proszę przesyłać wyłącznie na maila: norbert.wicinski@gmail.com
W tytule proszę wpisać: Stroje RL 2018 + nick z forum
Innej formy zamówienia nie będę brał pod uwagę.

W zamówieniu proszę o podanie:
1. Imię i nazwisko, nick z forum
2. Listy przedmiotów, które zamawiacie (numer, skrócona nazwa przedmiotu np. spodenki), rozmiar
3. Ewentualnej personalizacji stroju, czyli np. imienia, nicku - proszę to dopisać przy zamówieniu, gdzie ma być ta personalizacja - dopłata 10zł)

Czyli np:
Norbert Wiciński, Noorbi
213 (koszulka) +personalizacja "Norbert" +zapinana kieszeń 4XL
573 (spodenki) 4XL

Każdy, otrzyma maila zwrotnego z potwierdzeniem wpłynięcia zamówienia a po podliczeniu wszystkiego, maila z kwotą do zapłacenia i numerem konta do wpłaty. W celu ułatwienia komunikacji proszę o kontynuacje korespondencji i nie wysyłanie nowych/oddzielnych maili. Mam nadzieję, że uda mi się ogarnąć temat w kilka dni i rozesłać maile. Temat zamykam 10.03 i właśnie wtedy powinienem mieć już wszystkie pieniądze na koncie, także wiecie już jak szykować się z wydatkami i na kiedy. Zaczyna się okres kiedy wiele Teamów zamawia swoje stroje i nie chcę żeby się coś nam przedłużyło


Osoby spoza Stowarzyszenia doliczają do zamówienia 10zł na cele statutowe RL
Przypominam.... koniec zbierania zamówień do końca lutego. Potem wysyłam maila kto ile ma zapłacenia.
Mam do sprzedania kamizelkę RL model 75vest rozmiar L - 110pln, może ktoś reflektuje?
(19-02-2018, 18:32)szymek_sq napisał(a): [ -> ]Mam do sprzedania kamizelkę RL model 75vest rozmiar L - 110pln, może ktoś reflektuje?

Endriu ma ochotę na kamizelkę Wink tylko czy On wciśnie się w "L" Big Grin
No właśnie, jakie macie rozmiary tych kamizelek? Noorbi, Ty nie musisz odpowiadać Smile
Mam do sprzedania kamizelkę RL model 85 Vest rozmiar L nówka sztuka nie śmigana Wink Oryginalne metki dołączone do koszulki wraz z opakowaniem. Po przymiarce okazała się niestety za mała  Sad cena promocyjna 130zł (cena katalogowa 170zł). Kontakt na PW
Witam!
Mam pytanko odnośnie bluz ocieplanych 230.16 lub 260.16. Jak grube są te bluzy? Zakładając, że pod spodem będę miał tylko koszulkę to przy jakich temp. będzie w niej już za ciepło.
Pozdrawiam !
Trudna odpowiedź. Jak Jechałem na zawodach przy ok -8 w zeszłym roku założyłem dwie termiki Tą kurtkę 260. i było super. Na ostatniej dyszce byłem tak samo ubrany i też było ok.
Dzięki za odpowiedź.
Kamizelki warto przymierzyć przed złożeniem zamówienia.
Ich rozmiarówka jest trochę myląca, dla przykładu ja mam XL
Stron: 1 2 3 4 5 6