Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: III Lubelski Maraton Turystyczny 27.05.2018
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
(29-01-2018, 14:50)Danielw78 napisał(a): [ -> ]Luknąłem trasę 310,pomyślcie czy do Kazimierza nie warto jechać przez Nałęczów.Droga przez Niezabitów nadaje się na przełaje Big Grin

Potwierdzam, trasa Niezabitów - Zaborze-Kolonia - Rzeczyca-Kolonia nie jest zbyt przyjazna rowerzystom. Nawet segment na Stravie jest jej poświęcony Zakaz wiazdu no chyba że czółgiem!!! (szosą sie nie pchaj) Big Grin
Już ominąłem ten odcinek.... ale za to będzie góra-dół
(29-01-2018, 23:34)Noorbi napisał(a): [ -> ]Już ominąłem ten odcinek.... ale za to będzie góra-dół

Damy radę Big Grin
Zapisy do Maratonu do uczestników i rezerwowych już zamknięte, a niektórzy nie załapali się na listę i żałują, ale chyba niekoniecznie wszyscy przybędą na start. Jeśli więc będzie można, to chciałbym prosić organizatora na możliwość dołączenia do 210 uczestniczkę Beata Bogdańska, ponieważ za późno załapała się na "Wezmę udział" na Facebooku i chyba raczej jej tego szkoda. Za wszelkie otworzenie możliwości wzięcia udziału w tym Maratonie dziękuję ja i ona  Smile
Paweł. Tak jak napisałeś. Obie listy na 3LMT są już zamknięte. Już i na razie. Nie wykluczamy dodatkowych zapisów na listę rezerwową. Wszystko będzie jasne najprawdopodobniej już dzisiaj po spotkaniu Sztabu organizacyjnego. Pilnujemy kolejności zapisów. Na liście rezerwowej są wierni sympatycy Rowerowego Lublina i nawet w ich sytuacji obawiamy się czy dostana się na listę główną. Jest to pierwsza tak duża impreza którą organizujemy i nie chcemy "dać ciała" dlatego też ilość miejsc jest ograniczona. To duże przedsięwzięcie logistyczne i organizacyjne. Mimo wszystko trzeba mieć nadzieję do końca.
Ludzie, spokojnie. Jestem pewien, że połowa z tych co się zapisała, zrezygnuje. Z drugiej strony, czyż zakazane jest jechać sto metrów za ostatnią grupą nie będąc zapisanym? Wink
(02-02-2018, 13:03)bikemaniak napisał(a): [ -> ]Ludzie, spokojnie. Jestem pewien, że połowa z tych co się zapisała, zrezygnuje.

A to będzie wiadomo dopiero gdy minie czas na uiszczenie opłaty startowej Wink
(02-02-2018, 13:15)Mariobiker napisał(a): [ -> ]
(02-02-2018, 13:03)bikemaniak napisał(a): [ -> ]Ludzie, spokojnie. Jestem pewien, że połowa z tych co się zapisała, zrezygnuje.

A to będzie wiadomo dopiero gdy minie czas na uiszczenie opłaty startowej Wink

Witam, przede wszystkim dziękuję za możliwość korzystania z forum. I przyłączam się do prośby w moim temacie. Czekam na dalsze wiadomości. Pozdrawiam

(01-02-2018, 13:31)Paweoo napisał(a): [ -> ]Zapisy do Maratonu do uczestników i rezerwowych już zamknięte, a niektórzy nie załapali się na listę i żałują, ale chyba niekoniecznie wszyscy przybędą na start. Jeśli więc będzie można, to chciałbym prosić organizatora na możliwość dołączenia do 210 uczestniczkę Beata Bogdańska, ponieważ za późno załapała się na "Wezmę udział" na Facebooku i chyba raczej jej tego szkoda. Za wszelkie otworzenie możliwości wzięcia udziału w tym Maratonie dziękuję ja i ona  Smile

Ślicznie dziękuję za pomoc.

(01-02-2018, 13:31)Paweoo napisał(a): [ -> ]Zapisy do Maratonu do uczestników i rezerwowych już zamknięte, a niektórzy nie załapali się na listę i żałują, ale chyba niekoniecznie wszyscy przybędą na start. Jeśli więc będzie można, to chciałbym prosić organizatora na możliwość dołączenia do 210 uczestniczkę Beata Bogdańska, ponieważ za późno załapała się na "Wezmę udział" na Facebooku i chyba raczej jej tego szkoda. Za wszelkie otworzenie możliwości wzięcia udziału w tym Maratonie dziękuję ja i ona Smile
Dziękuję za pomoc
(02-02-2018, 13:03)bikemaniak napisał(a): [ -> ]Z drugiej strony, czyż zakazane jest jechać sto metrów za ostatnią grupą nie będąc zapisanym?
Zakazane pewnie nie jest, ale tylko Ci którzy się zapiszą i wystartują będą mieli wiele dodatkowych atrakcji o których informacje będą pojawiać się na bieżąco. Tak więc osoby jadące za grupą, a nie zapisane, po prostu przejadą sobie tą trasą tak jak mogą to zrobić każdego innego dnia Wink
Informacja dla Stowarzyszonych!
Jest mi bardzo miło poinformować, że ponad połowa Stowarzyszonych pragnie wziąć udział w 3LMT. Nie ma Was na liście startowej ponieważ zostaliście przeniesieni na odrębną listę. Wszystkie informacje dostaniecie dzisiaj na maila.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24