Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: III Lubelski Maraton Turystyczny 27.05.2018
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Dzięki wszystkim, którzy poświęcili swój czas, siły i często start na organizację tej wspaniałej imprezy. Było kozacko. Ogromny szacunek dla całej ekipy. Wykonaliście tytaniczną pracę.
Największa impreza organizowana w 100% przez RL'a, w jego 9-letniej historii, za nami.
1. i 2. LMT to zasługa Mariobikera, ta edycja LMT to zasługa Noorbiego, który poświęcił ogrom swojego prywatnego czasu, kupę nerwów i nieprzespane noce. Nie pamiętam by ktoś aż tak poświęcił się RL'owi. Wieczna chwała Tobie Noorbi.
Oczywiście również wielkie podziękowania dla osób, które albo pomagały przy pakietach startowych,nagrodach, itp. w naszej siedzibie w sobotę, czy też na starcie/mecie przy Arenie Lublin:
Yanq, Martiqa, Katka, Mraugorzata, Tomaszo13, Truskafka, Kofi, Marecky, MindEx, Fazi5, Krzychu c.m., Damian.s, Tomek tkt, Heni.j, Juras, Jakub P. Kolejność przypadkowa, proszę o wybaczenie jeśli kogoś pominąłem.
bardzo fajna impreza. wielki szacunek dla wszystkich zaangażowanych w jej przygotowanie za mega profesjonalną organizację na najwyższym poziomie. wyszło bardzo PRO, a jednocześnie bez niepotrzebnej spiny. mam wrażenie, że wszystkim uczestnikom podobało się tak bardzo jak mi, a może nawet bardziej.
ps. lada dzień wrzucę do Internetu parę(dziesiąt) zdjęć, które pstrykałem na trasie. podam tu linka.
Super impreza dziekujemy. Radość na maxa; ) zapraszam na film z tego wydarzenia Smile https://m.facebook.com/story.php?story_f...2790796021

radzik

w tych strojach wyglądacie jak drużyna kofidisu.
Wielkie podziękowania dla organizatorów było super. PS kto ma moją kurteczke
Trochę zdjęć ode mnie z przygotowań, startu, punktu w Nieliszu, trasy i mety. Można oglądać z opisami.
https://photos.app.goo.gl/362EHfeWOuK3AWGj2
(28-05-2018, 16:43)marek400 napisał(a): [ -> ]Wielkie podziękowania dla organizatorów było super. PS kto ma moją kurteczke

Kurteczki nie mam , ale mam okulary pozostawione przy odbieraniu nagrody. Smile Ktoś?
Wielkie podziękowania dla Wszystkich
Organizacja Super
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24