Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: polowanie na bobry 12.12.09 godz. 11:00 na ostatnim moście
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Na razie jest nas 6 i zapraszamy innych chętnych do poszwendania się po lasach.
Zero asfaltu.
Najpierw stary las potem inne okoliczne min. las z bobrami a zakończenie w Bosmanie soczkiem pomidorowym.
Czas jazdy około 2 godzin. a km. ile wyjdzie.
Spotykamy się o 11:00 na moście przed Janowską tam gdzie kiedyś zaczynała się żwirówka.
Gdyby pogoda zaskoczyła opadami np. deszczu to rano odwołamy na forum.

zapraszamy chętnych
Szkoda, że w pokrywającym się terminie z naszym wyjazdem :-? . Sam jestem ciekaw gdzie te bobry buszują, chyba że myślicie o jakichś bobrzycach ;-) . Jakby coś Wam się udało upolować to się pochwalcie :-D
No z tym polowaniem to żart - gatunek pod ochroną.
Ale może jakiemuś bobrowi kota pogonimy :-D.
Jakby co damy znać ;-) .
bede na polowaniu
Też chętnie bym się zjawił (byłaby to moja upragniona pierwsza ustawka :-P ), tylko nie do końca wiem, o które miejsce chodzi. Janowska ma kawałek i głupio by było, gdybym się zjawił nie tam, gdzie trzeba... Więc prosiłbym o łopatologiczne wyjaśnienie, gdzie ów ostatni most się znajduje :-)
Most kolejowy przy Janowskiej i wjeździe na ścieżkę. Na Janowskiej tylko jeden taki jest Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
Dzięki Grzesiek. Skoro już wiem, gdzie mam zmierzać, to zostaje tylko nie zaspać :mrgreen:
Chodzi o most prawie pod mostem kolejowym.
Taki ostry zakręt szosy który prowadzi do początku Janowskiej po sporą górkę.
Stoi tam sporo jakiś samochodów firmowych białych na pobliskiej posesji, chyba flota ducata.
Wyjdzie jakieś 3 km. od tamy.
Ok, dzięki. Tak, jak napisałem wyżej, powinienem się zjawić (na 90%). Pozdrawiam i do zobaczenia :-)
darec2 napisał(a):białych

niebieskich fiatów
Stron: 1 2