Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: VII Sezon Lublin - Rowerowy Lublin partnerem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Dodam od siebie, że na naszą grę miejską zapisy nie obowiązują ale ciągle szukamy chętnych do pomocy przy "punktach"
(13-04-2018, 08:56)Yanq napisał(a): [ -> ]Dodam od siebie, że na naszą grę miejską zapisy nie obowiązują ale ciągle szukamy chętnych do pomocy przy "punktach"
Obowiązują, obowiązują, ale nie wolontariuszy RL'a. No chyba, że będzie mało osób zapisanych, to wtedy się dopiszemy, taj jak rok temu Smile Póki co, to i tak UM Lublin dał ciała: http://www.sezon.lublin.eu/sezon-lublin/maj/1
"Na wydarzenie nie obowiązują zapisy"
Noorbi interweniuje w tej sprawie.
Zasadniczo wypadałoby w ten dzień uczestniczyć w pochodzie, ale ku chwale RL piszemy się z Renatką do pomocy.
O ile to możliwe, prosimy o przydział do punktu blisko budki z lodami, ew. kebaba.
(13-04-2018, 10:00)Bart napisał(a): [ -> ]O ile to możliwe, prosimy o przydział do punktu blisko budki z lodami, ew. kebaba.

100 % Barta Big Grin i niech tak zostanie Smile
Zapisy na stronie już działają.
(13-04-2018, 10:00)Bart napisał(a): [ -> ]Zasadniczo wypadałoby w ten dzień uczestniczyć w pochodzie, ale ku chwale RL piszemy się z Renatką do pomocy.
O ile to możliwe, prosimy o przydział do punktu blisko budki z lodami, ew. kebaba.

Od lat wiadomo, że ja i Bart się lubimy to poproszę o bliski punkt do Barta Big Grin
Uwaga, uwaga. Sześć punktów do obstawienia. Pytanie: kto się pisze?
1. Damian ...... - zadania są, miejsce ustalone do potwierdzenia.
2. renania i Bart - zadania dla Was są gotowe, miejsce ustalone i uzgodnione
To ja poproszę o punkt na Kołłątaja Smile
Nieopodal Barta proszę
Punkt na Kołłątaja już przydzielony

Blisko Barta?.... Hmmmm.... No nie wiem
Stron: 1 2 3 4 5