Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: VII Sezon Lublin - Rowerowy Lublin partnerem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
[Obrazek: 4d9dbb268a444ca2gen.jpg]
Jest nam bardzo miło poinformować, że Stowarzyszenie "Rowerowy Lublin" po raz trzeci z rzędu stało się partnerem Sezonu Lublin. 
Spośród złożonych propozycji Organizator wybrał te najciekawsze i najpełniej nawiązujące do lubelskich obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę „Lublin 1918-2018. Inspiruje nas wolność”. Siódma edycja będzie wyjątkowa dzięki 32 partnerom, którzy przygotują program na 10 dni pełnych niezwykłych atrakcji turystycznych.
Oficjalnie zapraszamy do tworzącego się sztabu organizacyjnego.
Proszę o dopisanie mnie do sztabu organizacyjnego. Coś tam pewnie pomogę Wink
(25-01-2018, 18:19)Rado napisał(a): [ -> ]Proszę o dopisanie mnie do sztabu organizacyjnego.

To i ja poproszę Big Grin
Aha, to jeszcze info, że w tym roku organizujemy też grę miejską, termin: 1 maja. Termin wybrany tak by nie kolidował z Pięknym Wschodem i majówką na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.
Jeśli będzie potrzebna jakaś pomoc w trakcie przygotowań to postaram się pomóc, ale podczas samej imprezy odpadam, bo mam inne plany.
Myślę Damian,że spokojnie możesz włączyć się w przygotowania imprezy. Wiesz już jak to powinno wyglądać więc w tym roku praca nad imprezą jest znacznie łatwiejsza.
(28-01-2018, 11:09)Noorbi napisał(a): [ -> ]Myślę Damian,że spokojnie możesz włączyć się w przygotowania imprezy. Wiesz już jak to powinno wyglądać więc w tym roku praca nad imprezą jest znacznie łatwiejsza.
Ok, dawajcie znać na bieżąco co i jak, to będziemy działać.
Już wkrótce będę chciał spotkać się online z osobami które będą chciały włączyć się w przygotowania. W tym roku, tak jak już mówiłem, będzie dużo łatwiej.
Dołączam się do dzieła - 1 maja będę w Lublinie i również jestem do dyspozycji
Wpisuje w kalendarz
Stron: 1 2 3 4 5