Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: IV Kórnicki Maraton Turystyczny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
(05-02-2018, 14:37)Bart napisał(a): [ -> ]Krzyś mnie namówił, więc się zapisałem, tyle że trafiłem do rezerwy,

Oj Barteczku kolego sympatyczny zaspałeś Wink
Bądź dobrej myśli może wskoczysz z listy rezerwowej Smile
Bart - olej system - jedź na dziko Big Grin

radzik

Bart - bez sprawnych rowerów to oni nie pojadą,
a co Ty zrobisz z tą wiedzą teraz..
(03-02-2018, 23:59)krzychu.c.m napisał(a): [ -> ]Marku myślę o tym, że jak załatwię bagażnik na dach to powinno się udać. Smile

Jest jeszcze możliwość tak jak w ub. roku.
(05-02-2018, 20:53)sobol napisał(a): [ -> ]Bart - olej system - jedź na dziko Big Grin

Pewnie Bart. Tym bardziej, że mam przesłuchy, że będą "dzikusy" na 3LMT.
Bartku jesteś już siódmy ... jest jakiś postęp  Tongue jak tak dalej pójdzie to spoko się załapiesz  Big Grin
Zapisałem się. Mogę jechać z Bartem na dziko. :P
Panowie jest duża szansa, że wskoczycie na listę główną Smile
Bart, nie ma sprawy, zamieniamy się (argument z wożeniem taczką był decydujący).
Rzecz w tym, że też jestem na liście rezerwowej, tylko na 20 miejscu...
To co? Nadal chętny na zamianę? Wink

W ubiegłym roku też zaczynałem od listy rezerwowej, ale się wkręciłem. Inna sprawa, że rejestrowałem się chyba w czerwcu, czy w lipcu. Szybko się w tym roku lista zapełniła...

(04-02-2018, 22:53)sobol napisał(a): [ -> ]
(04-02-2018, 17:45)mariox napisał(a): [ -> ]Kurcze, meta w Poznaniu skończona, więc może przygarniecie Kolegę? Wink

Mariox - klepki z podłogi paliliście na środku pokoju ??

Nie w tym rzecz. Po prostu formuła funkcjonowania w strukturach związku z pewną Osobą, u której mogłem się w ubiegłym roku zatrzymać uległa wyczerpaniu Wink

Mam jeszcze Kolegę w okolicach Poznania, ale nie sądzę, żebym po fakcie długiego niewidzenia się z Nim był w stanie z rana dojechać o własnych siłach z bazy Maratonu w Robakowie na linię startu do Kórnika...
(06-02-2018, 11:33)mariox napisał(a): [ -> ]Szybko się w tym roku lista zapełniła...
No niestety, jak się chce brać udział w tego typu imprezach, to tych zapisów trzeba pilnować by nie przegapić. Z roku na rok coraz więcej chętnych, a takich imprez w ciągu roku mało.
Np. za zeszłoroczny Maraton Podróżnika to lista zawodników (80 osób) została zapełniona w bodajże 25 min. Taka sytuacja...
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12