Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: IV Kórnicki Maraton Turystyczny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
(22-02-2018, 19:17)Rado napisał(a): [ -> ]Bart na rowerze zawsze daje z siebie 100%, no chyba, że wcześniej było 40% Wink

Wspomnień czar Big Grin

[Obrazek: 709357_600.jpg]
Akurat na tym zdjęciu nie ma tego osobnika od % Wink
Procenty za to, jak wiatr odpowiednio zawiał, to czuć było przez pół maratonu Big Grin

Dostałem maila, że pomimo tego, iż jestem na liście rezerwowej stwierdzili, że bez tak zajefajnego gościa jak ja to oni nie chcą organizowac imprezy, więc zwracają się z uprzejmą prosbą o wpłatę 100 cebulionów w ciągu tygodnia Wink Big Grin.
Tak, że tego... chyba pojadę. I to niedługo, bo właśnie w Robakowie moja firma otworzyła centrum logistyczne, a ja jadę chłopaków w marcu szkolić. Fajnie będzie tam znów zajrzeć Smile

Kurcze, opłaty rosną. Ile było w ubiegłym roku? 60, czy 80?
(23-02-2018, 14:14)Rado napisał(a): [ -> ]Akurat na tym zdjęciu nie ma tego osobnika od % Wink
Jak zawsze gdzieś się zawieruszył Big Grin


(23-02-2018, 14:52)mariox napisał(a): [ -> ]Dostałem maila, że pomimo tego, iż jestem na liście rezerwowej stwierdzili, że bez tak zajefajnego gościa jak ja to oni nie chcą organizowac imprezy, więc zwracają się z uprzejmą prosbą o wpłatę 100 cebulionów w ciągu tygodnia Wink Big Grin.
Tak, że tego... chyba pojadę.
Kurcze, opłaty rosną. Ile było w ubiegłym roku? 60, czy 80?

Skromność i jeszcze raz skromność to dominująca cecha naszego Marioxa Tongue
Miejmy tylko nadzieję, że w tym roku obejdzie się bez sprzętowych niespodzianek na trasie i siary na mecie Big Grin
A jeśli chodzi o wysokość opłaty startowej to stówka jest tylko dla "zajefajnych" gości reszta uczestników płaciła sporo mniej.
(23-02-2018, 14:52)mariox napisał(a): [ -> ]bez tak zajefajnego gościa jak ja to oni nie chcą organizowac imprezy

Upewnij się czy ten mail miał na pewno trafić do Ciebie  Angel
(24-02-2018, 12:07)mraugorzata napisał(a): [ -> ]
(23-02-2018, 14:52)mariox napisał(a): [ -> ]bez tak zajefajnego gościa jak ja to oni nie chcą organizowac imprezy

Upewnij się czy ten mail miał na pewno trafić do Ciebie  Angel

hmmm - jak zwykle - oaza delikatności i taktu Tongue
W tym roku chyba będzie nas więcej.Smile
(24-02-2018, 22:08)MarekK napisał(a): [ -> ]W tym roku chyba będzie nas więcej.Smile

I tylko się z tego cieszyć Smile
(24-02-2018, 11:44)Mariobiker napisał(a): [ -> ]Miejmy tylko nadzieję, że w tym roku obejdzie się bez sprzętowych niespodzianek na trasie i siary na mecie

A o jaką siarę chodzi?
(25-02-2018, 14:34)mariox napisał(a): [ -> ]A o jaką siarę chodzi?

Zapytaj tych co spali po maratonie Wink
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12