Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: IV Kórnicki Maraton Turystyczny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Info od Organizatora:
"Przypominamy, że dziś ostatni dzień na wpłatę wpisowego na IV KMT. Mimo, iż rejestracja się zakończyła jakiś czas temu, to dalej dostajemy maile z pytaniami, czy będą jeszcze miejsca. Czekamy na brakujące wpłaty, ale jeśli ktoś nie chce jechać, to prosimy o nie blokowanie miejsca.

Aktualizacja listy startowej nastąpi dziś wieczorem. Jeśli środki nie wpłyną na nasz rachunek, osoby nieopłacone zostaną skreślone. Ewentualny komunikat o ponownym otwarciu rejestracji opublikujemy osobno."
To jeszcze mamy jakiegoś śpiocha Big Grin
Piękny numer 613 należy już do mnie Wink
Big Grin Big Grin Big Grin Jak dobrze (?) policzyłem Lublin 12 osób + Szczebrzeszyn +(jeżeli te Biskupice pod Lublinem) ... to liczna reprezentacja się szykuje Smile
(06-03-2018, 09:59)krzychu.c.m napisał(a): [ -> ]Big Grin Big Grin Big Grin Jak dobrze (?) policzyłem Lublin 12 osób + Szczebrzeszyn +(jeżeli te Biskupice pod Lublinem) ... to liczna reprezentacja się szykuje Smile

Z roku na rok coraz silniejsza ekipa !!!
Do maratonu coraz mniej czasu, a transportu brak. Najlepiej by zorganizować jakiegoś busa. Kto byłby chętny na wspólny przejazd na trasie Lbn - Kórnik i z powrotem? Czas do końca tygodnia, potem zamykam listę i szukam transportu.
Lista:
1. Rado
2. Bart
3. BlackBull
4. tomaszo13
5. MarekK
6. jozi
Radku,
skoro mówisz, że będzie przyjemność od startu, do mety, to jadę i piszę się na zorganizowany transport.
Dopisać
mnie
proszę

jak będzie 4 os. to moje zdanie znasz
Panie Prezesie...
PTJ...
poproszę o dopisanie na listę
Ja też piszę się na transport. Ciekawe jak to wygląda cenowo?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12