Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Ojciec zjednoczonej Europy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Myślę, że powinniśmy wiedzieć kto jest jednym z twórców zjednoczonej Europy. A jest nim Robert Schuman
I cóż pisze:
Demokracja będzie chrześcijańska albo nie będzie jej wcale. Demokracja antychrześcijańska byłaby karykaturą zmierzającą do pogrążenia się w tyrani, lub w anarchii. Stanowisko demokraty może być określone w ten sposób: nie może on zaakceptować tego, że państwo systematycznie ignoruje rzeczywistość religijną, że przeciwstawia jej stronniczość graniczącą z wrogością lub pogardą. Państwo nie może nie uznawać, bez krzywdy i szkody wyrządzonej sobie, niezwykłe, skuteczności natchnienia religijnego w praktykowaniu cnót obywatelskich, w tak koniecznej obronie przeciw siłom rozkładu społecznego, które wszędzie działają.

maYkel

I tak nas islam pochłonie. :-P
maYkel napisał(a):I tak nas islam pochłonie. :-P

A dało by się tak zrobic, żeby nie pochłonął? Jak by się dało to ja bym prosił. Undecided
Raz dla siebie i po razie dla rodziny i znajomych.

maYkel

Demografia mówi, że już za późno. My (jako cywilizacja zachodnia, tudzież europejska) mamy przyrost praktycznie ujemny, a oni wręcz przeciwnie. Jak się szybko nic nie zmieni (na co się nie zanosi) to powolutku cały kontynent zostanie zalany. Z mniejszości staną się większością demokratyczną, wprowadzą prawo szarii, etc. Już nawet próbowali czegoś takiego w UK.

Chcesz się bronić to się rozmnażaj na potęgę. :mrgreen:
Wszystko co napisał maYkel prawda, z rozmnażaniem też.
Co ma chrześcijaństwo do zjednoczonej Europy ? chrześcijaństwo obraża mnie w najpodlejszy sposób, dlatego każdemu chrześcijaninowi życze by był pochłonięty przez islam. Religia=sreligia.Gdy dziadowie moich dziadów siedzieli przy ognisku to chrześcijańskie ku.....wy wpadły ze swoimi mieczami i wymusili na Europie wyznanie judeochrześcijańskie. Europa nigdy nie będzie zjednoczona jeżeli dalej będziemy jakąś śmieszną religie stawiać na pierwszym miejscu.Religia jest pierwsza w tworzeniu podziałów miedzy ludzmi, i dopóki nie schowacie swoich krzyżyków i innych śmiesznych rzeczy symbolizujących i przypominających śmierć waszego "bóstwa" zjednoczona Europa będzie mitem , bo zawsze się znajdzie ktoś kto du.....ę wytrze o krzyż i mu się nie spodoba obecność w Europie innych wyznań. Btw. nie jestem NS ani żaden neopoganin.Poprostu nie podoba mi się, że jakaś śmieszna religia będzie dyktowała warunki mojemu życiu i moich bliskich.Bo jak nazwać przymusowy chrzest i bierzmowanie.Mnie nikt o zdanie nie pytał, a zapewne decyzja moich rodziców została wymuszona przez społeczeństwo.No chyba że stada księży i całej reszty chołoty przyzna się do tego że maryja była żydówką Big Grin.
Jeżeli Schumann ma być moim ojcem to wolę być sierotą.
Ale nienawistny post! Chłopaku, rower i to forum ma łaczyc a nie dzielic. Co to za koleś... Confusedhock:
kali napisał(a):każdemu chrześcijaninowi życze by był pochłonięty przez islam
Będzie to oznaczało pochłonięcie przez Islam także niechrześcijan, do tej pory swobodnie (chyba nie powiesz, że masz aż tak źle, a już na pewno lepiej niż miałbym za Islamu) żyjących ucisk większy niż teraz "ucisk" za Chrześcijaństwa.

kali napisał(a):Religia=sreligia
Inteligentne

kali napisał(a):chrześcijańskie ku.....wy wpadły ze swoimi mieczami i wymusili na Europie wyznanie judeochrześcijańskie
1) Ci co rzeczywiście wymuszali, siłą czy jakkolwiek inaczej nie mieli zbyt wiele wspólnego z Chrześcijaństwem, więc powiedzmy, że tym razem mnie nie obraziłeś
2) Nie ma wyznania judeuchrześcijańskiego Tongue

kali napisał(a):Religia jest pierwsza w tworzeniu podziałów miedzy ludzmi
Pierwsza jest głupota. A dla głupiego pretekst się zawsze znajdzie do awantury i tworzenia podziałów. Niezależnie czy atakuje on w imieniu swojej religii czy też atakuje on czyjąś religię Tongue

kali napisał(a):dopóki nie schowacie swoich krzyżyków i innych śmiesznych rzeczy symbolizujących i przypominających śmierć waszego "bóstwa" zjednoczona Europa będzie mitem
Zjednoczona Europa zawsze będzie mitem

kali napisał(a):Poprostu nie podoba mi się, że jakaś śmieszna religia będzie dyktowała warunki mojemu życiu i moich bliskich
A naprawdę dyktuje? Nie wyglądasz na takiego.

kali napisał(a):Bo jak nazwać przymusowy chrzest i bierzmowanie
Nie są przymusowe

kali napisał(a):zapewne decyzja moich rodziców została wymuszona przez społeczeństwo
No więc to Ty masz problem i twoi rodzice. Wiń ciemne społeczeństwo, albo ciemnych rodziców, a może jedno i drugie?

kali napisał(a):No chyba że stada księży i całej reszty chołoty przyzna się do tego że maryja była żydówką
A do czego się tu przyznawać. Każdy o tym przecież wie, że była.

pOZBig Grinrower
Grzesiek
Grzesiek, bardzo ładnie wytłumaczyłeś koledze, gdzie popełnił błędy i gdzie poniosła go fantazja&brak wiedzy.To twój pierwszy post, kóry tak mi się podoba. Ze mnie leci dobry energetyczny baton.

Ps. Kali; byc nienawistnikiem nie jest cool ani nawet fresh. Toż to przykro czytac.

maYkel

Przyznam, że pomimo tego iż wszystkie religie mają dla mnie podobną wartość (przemilczę już jaką), to z dwojga złego wolę chrześcijan niż muślimów.

Mam nadzieję kali, że zdajesz sobie sprawę że dla nich sytuacja jest bardzo prosta - albo jesteś z nimi, albo przeciwko nim i jako niewierny zasługujesz na śmierć w męczarniach w imię Allaha. Co by nie mówić, chrześcijaństwo ten etap swojego rozwoju już przeszło, i jest już jak dla mnie wystarczająco cywilizowane.
Stron: 1 2 3