Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Zdjęcie do Vouge Polska ;) godz. 13.00,18.02, Pl. Zamkowy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Hmmm... u mnie nóżki już gładziutkie, tylko jutro mejkap i fryz.... i ognia  Big Grin
(17-02-2018, 14:48)katka napisał(a): [ -> ]A ja melduję, że ogoliłam nogi, przygotowałam strój i czekam na godzinę "0"  Big Grin
Eliza a jak u Ciebie przygotowania?

(17-02-2018, 14:57)Eliza napisał(a): [ -> ]Hmmm... u mnie nóżki już gładziutkie, tylko jutro mejkap i fryz.... i ognia  Big Grin

Nóżki na wysoki połysk Big Grin
UWAGA!
W pierwszym poście zaktualizowałem godzinę spotkania - godz. 13.00 - Plac Zamkowy.
Do zobaczenia. Oj będzie się działo Big Grin
O kurczaki, ale totalnie odjechany pomysł, ale bawiłam się ŚWIETNIE  Big Grin
Dzięki Wszystkim za udaną sesję a przede wszystkim mojej Partnerce Big Grin
No z kim jak nie z Tobą takie rzeczy Heart
Mam nadzieję, że spełniłyśmy Wasze oczekiwania  Angel Big Grin
Jak będziecie mieli jeszcze jakieś "głupie" pomysły Idea  to nie mówię "nie"  Rolleyes Cool Big Grin
Chyba jeden z bardziej zwariowanych projektów, w jakim brałam udział  Big Grin
Zimno...? Jakie zimno.... z taką ekipą żaden chłód nie straszny  Tongue chłopcy i Marta dbali o nas, jak o prawdziwe gwiazdy  Tongue Big Grin Dzięki Wam za to  Smile
I ja Ci dziękuję Katka  Heart bez Ciebie bym w to nie weszła  Big Grin
Teraz gorąca herbata z dodatkami i ciepły kocyk
Dobre to było Smile
Kilka ujęć zza kulis: https://photos.app.goo.gl/Fm8XbGuOsiskgKmi2
Ale zmarzłem... Big Grin
Szczerze powiem, że czekam na efekty. Zobaczyć drogie Panie, o tej porze roku, w takim stroju... BEZCENNE.
Oto długo oczekiwany owoc wspólnej pracy:
[Obrazek: a256ced6b4cc9264med.jpg]
No cóż... PEŁNA PROFESKA!
Katka, Eliza - największe brawa należą się Wam za odwagę! Widać, że lubicie szalone pomysły Tongue BRAWOOOOOOO!!!!
Ale sukces niejedno ma imię - ktoś musiał te zdjęcie jeszcze zrobić i obrobić - Noorbi, kawał dobrej roboty!
Podziękowania również dla Damiana za ciepłe koce i sesję foto typu "making of", "obsługę" koców i ciepłe auto (Marta & Janek) oraz truskafce i Mareckiemu za kibicowanie.
PS. to co? W tym roku robimy kalendarz RLa z naszymi supermodelkami? 12 m-cy = 12 fotek? Big Grin
Świetnie wyszło Smile
Stron: 1 2 3 4