Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Otwarte Walne Zebranie Stowarzyszenia „Rowerowy Lublin”
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Drodzy forumowicze. 

Na dzień  10 marca 2018 roku Zarząd Stowarzyszenia zwołał Walne Zebranie (sprawozdawcze), które decyzją Zarządu, będzie miało formułę otwartego. 

Będzie to doskonała okazja do poznania większej ilości Członków Stowarzyszenia, zapoznania się z  ich działalnością a także jak formalnie pracuje Stowarzyszenie. Będzie można zadać pytanie Członkom, Zarządowi (przewidujemy taką możliwość zabrania głosu poprzez Członka Stowarzyszenia).

Zapraszamy wszystkich chętnych 10 marca (sobota) na godz. 17.00 (prosimy przyjść 15 min. wcześniej) do Sali Obrad Urzędu Miasta (Plac Łokietka 1 - Ratusz). Zebranie potrwa max. 2 godziny.

Serdecznie zapraszamy – Zarząd Stowarzyszenia „Rowerowy Lublin”
Zebranie było całkiem liczne. Wszystkie głosowania przeszły bez przeciwników, byli co najwyżej "obojętniacy". Byli na nim chyba dwaj "inspektorzy" wliczając w nich mnie. Było miło, przyjemnie, bez żadnych incydentów konfliktowych. Smile
Dziękuję wszystkim uczestnikom za przybycie, truskafce za prowadzenie "sekretariatu", Mraugorzacie za protokołowanie i Noorbiemu za prowadzenie Zebrania jako Przewodniczący. Pełna profeska.
Teraz już mogę oficjalnie przywitać tutaj na forum naszych nowych członków Stowarzyszenia: Pawel oraz tomaszo13 - witajcie!
Jednocześnie składam podziękowania dla KermitOz oraz Arkoni, za wkład w rozwój RL'a - z tym rokiem pożegnali się z nami, składając rezygnację z członkostwa w Stowarzyszeniu.