Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Naklejki "Rowerowy Lublin" na kask
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Piszę się na: Cool
2 X Rowerowy Lublin (czarne), 2 X Rowerowy Lublin (białe)
2 X krzychu.c.m (czarne), 2 X krzychu.c.m (białe)
2 X Krzysztof Maciążek BRh+ (czarne), 2 X Krzysztof Maciążek BRh+ (białe), Cool MARIUSZ MA RACJĘ !!! dzięki
(06-03-2018, 11:44)krzychu.c.m napisał(a): [ -> ]MARIUSZ MA RACJĘ !!! dzięki


I oby się to nigdy nie przydało Exclamation Exclamation Exclamation
(06-03-2018, 11:47)Mariobiker napisał(a): [ -> ]MARIUSZ MA RACJĘ !!! dzięki



I oby się to nigdy nie przydało Exclamation Exclamation Exclamation
Tak na marginesie - o ile się orientuję to na podstawie naklejki nikt nie będzie podejmował decyzji jakiej grupy krew przetoczyć w razie potrzeby, więc to chyba tylko taki nic nie wnoszący dodatek. Ale oczywiście wydrukuję zgodnie z zamówieniem.
(06-03-2018, 11:57)damian.s napisał(a): [ -> ]Tak na marginesie - o ile się orientuję to na podstawie naklejki nikt nie będzie podejmował decyzji jakiej grupy krew przetoczyć w razie potrzeby, więc to chyba tylko taki nic nie wnoszący dodatek. Ale oczywiście wydrukuję zgodnie z zamówieniem.

Masz rację Damianku.
Niestety ostatnie miejsce z wiarygodną grupą krwi to był papierowy Dowód Osobisty.
Moje zamowienie w tresci pozostaje bez zmian ale poprosze bialy kolor Smile
Damian... A ile by kosztowało zakupienie pomarańczowego papieru tak abyśmy to wycięli w większej ilości na Stowarzyszenie. Może tak zapytam
(06-03-2018, 17:11)Noorbi napisał(a): [ -> ]Damian... A ile by kosztowało zakupienie pomarańczowego papieru tak abyśmy to wycięli w większej ilości na Stowarzyszenie. Może tak zapytam
Dowiem się i dam znać.
Dowiedziałem się co i jak z kolorem pomarańczowym. Jeśli zechcemy zamówić kilkadziesiąt (np. 50) naklejek pomarańczowych, to nie będziemy musieli dodatkowo płacić za arkusz. Jeśli zamawialibyśmy kilka naklejek to trzeba by też zapłacić za arkusz (1x0,5m) - koszt arkusza jakieś 20-30zł netto - dokładnej ceny w tym momencie nie znam, Marta musiałaby sprawdzić.

Sprawdziłem sobie też wymiary naklejki, tej z mojego kasku - wysokość czcionki 7mm, przy takiej wysokości napis "Rowerowy Lublin" ma długość około 9,5cm.

Dodatkowo jeszcze jedna uwaga, tak żeby wszystko było jasne - jak ktoś w zamówieniu napisał mi hasło "2x nick", to przyjmuję pisownię nicka taką jaka jest na forum - czyli np. zaczynam imię z małej litery. Jeśli ktoś chce inaczej to proszę to zaznaczyć.

Kolejna informacja to termin składania zamówień - żeby zbytnio nie przeciągać sprawy, to zamówienia zbieram do niedzieli 11.03.2018 do godziny 23.59, potem podsumuję zamówienie i dam znać jak zrobimy z płatnościami.
Damianie jakby udało się z pomarańczowym to moje zamówienie wygląda tak:
2 X Rowerowy Lublin (czarne), 2 X Rowerowy Lublin (białe), 4 X Rowerowy Lublin (pomarańczowe),
2 X krzychu.c.m (czarne), 2 X krzychu.c.m (białe),  4 X krzychu.c.m (pomarańczowe)
2 X Krzysztof Maciążek BRh+ (czarne), 2 X Krzysztof Maciążek BRh+ (białe), 2 X Krzysztof Maciążek BRh+ (pomarańczowe)
jeżeli nie da rady pozostanie jak poprzednio, z góry dziękuję  Big Grin Big Grin Big Grin
Przyjrzałem się dokładnie zdjęciom kasku Damiana i mam pytanie.
"Naklejka" to są pojedyncze litery wycięte z arkusza ?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8