Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Naklejki "Rowerowy Lublin" na kask
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
(07-03-2018, 10:20)Mariobiker napisał(a): [ -> ]"Naklejka" to są pojedyncze litery wycięte z arkusza ?
Tak, to są pojedyncze litery, z tym że dostajesz je na tzw. folii transportującej - nie naklejasz pojedynczych liter, tylko całą naklejkę, po naklejeniu odklejasz folię transportującą i na kasku bądź rowerze zostają pojedyncze literki - tak jak na poniższym filmie:
https://www.youtube.com/watch?v=odpVZ8Y3378
Nie jestem w Waszym Stowarzyszeniu (RL), ale chętnie bym się podłączył do zamówienia naklejek w ilości i o treści:
2 x czarne - Andrzej "FALA" WALASIK 0 Rh+
2 x białe - Andrzej "FALA" WALASIK 0 Rh+
2 x białe - Ilona Z. "ILO"

Ponieważ nie jestem z Lublina, to czy możliwe będzie przesłanie naklejek listem? Chyba, że uda się ustalić jakiś odbiór osobisty (do dogadania)
(07-03-2018, 10:31)damian.s napisał(a): [ -> ]Tak, to są pojedyncze litery, z tym że dostajesz je na tzw. folii transportującej - nie naklejasz pojedynczych liter, tylko całą naklejkę, po naklejeniu odklejasz folię transportującą i na kasku bądź rowerze zostają pojedyncze literki

Dzięki Damian Smile
(07-03-2018, 12:19)fala69 napisał(a): [ -> ]Ponieważ nie jestem z Lublina, to czy możliwe będzie przesłanie naklejek listem? Chyba, że uda się ustalić jakiś odbiór osobisty (do dogadania)
Coś wymyślimy.
Gdyby literki były w kolorze  Orange , to też bym zamówił  2× logo i 2× nick.
Może sprawdźmy ile będzie w pomarańczy.... dla mnie 2x logo + 2x nick
Poproszę:

4x Sebastian białe
2x Judaas białe

serdecznie dziękuję,

Sebastian
Na chwilę obecną zamówionych jest 76 naklejek czarnych, 24 białych i 22 pomarańczowych.
4x Rowerowy Lublin czarne
4x Rowerowy Lublin pomarańczowe
jeśli można to poproszę 2x Domin (czarne)

kolega Kofi wspomoże mnie w kwestiach rozliczeniowo-odbiorczych Wink
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8