Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Naklejki "Rowerowy Lublin" na kask
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Rowerowy Lublin (2 x czarne, 2 x białe, 2 x pomarańczowe)
tkt (2 x czarne, 2 x białe, 2 x pomarańczowe)
(05-03-2018, 23:11)damian.s napisał(a): [ -> ]Pozwolę sobie tutaj napisać - dowiedziałem się co i jak z naklejkami na kask - u Marty możemy zrobić naklejki po 1,8 zł/szt netto, czyli 2,22 zł brutto - taka cena wychodzi jeśli zamówimy co najmniej 10 naklejek, np. napis "Rowerowy Lublin" to jedna naklejka, "Nick lub imię" to druga naklejka itd. Zakładam, że na jeden kask idą 4 naklejki, 2x RL, 2 x nick, więc 10 naklejek powinno się uzbierać bez problemu. Jeśli ktoś jest zainteresowany, to proszę o informację na priv - ile naklejek i jakiej treści.
Post wydzielony z wątku o zamówieniach stroju RL'a (Rado)

Lista chętnych:
Noorbi
Kofi
Rado
Yanq
tomaszo13
krzychu.c.m
makary
PaweOO
Mariobiker
fala69
JuraS
Judaas

Uwaga: Napisy czarne lub białe lub pomarańczowe (pomarańczowe pod warunkiem zebrania co najmniej kilkudziesięciu naklejek w tym kolorze). Tylko napisy, bez żadnych flag i dodatkowych elementów, takie jak na tych zdjęciach:
https://photos.app.goo.gl/oc2iSdOfFiUAxhs12
Czcionka "Exo2-BlackItalic", wysokość czcionki około 7-8mm.

Zamówienia zbieram do niedzieli 11.03.2018 do godziny 23.59.

4 x Rowerowy Lublin białe, 4 x Zbyszek białe, 4 x Rowerowy Lublin pomarańczowe
Damianie chciałbym zweryfikować moje zamówienie, które wyglądałoby tak:
2 X Rowerowy Lublin (czarne), 2 X Rowerowy Lublin (białe), 4 X Rowerowy Lublin (pomarańczowe),
2 X krzychu.c.m (czarne), 2 X krzychu.c.m (białe),  4 X krzychu.c.m (pomarańczowe)
1 X Krzysztof Maciążek BRh+ (czarne),1 X Krzysztof Maciążek BRh+ (białe), 2 X Krzysztof Maciążek BRh+ (pomarańczowe)
4 X Krzysiek (pomarańcz)
jeżeli nie da rady pozostanie jak poprzednio, z góry dziękuję Wink
Wracając do tematu podjętego na dzisiejszej ustawce- Damian możesz sprawdzić czy można zamówić naklejki na ramę? Chodzi o to, żeby był ciut większą czcionką niż na kask.
(11-03-2018, 16:22)mraugorzata napisał(a): [ -> ]Damian możesz sprawdzić czy można zamówić naklejki na ramę? Chodzi o to, żeby był ciut większą czcionką niż na kask.
Jest taka możliwość. Tylko teraz pytanie - o ile większą? Pytam dlatego, żeby ustalić jakąś jedną wielkość, bo chciałbym uniknąć sytuacji, że zaraz każdy będzie chciał naklejkę o innej wielkości.
Na chwilę obecną moja propozycja to ok. 1,5cm wysokości. Przy takiej wysokości długość naklejki z napisem "Rowerowy Lublin" wyniesie pewnie jakieś 18-20 cm - jutro Marta może zrobić próbnie jedną taką naklejkę, żeby wiadomo było jakie będą rzeczywiste wymiary.
Koszt takiej naklejki o wymiarach mniej więcej 1,5x20cm byłby 2,5zł netto.
Ok, to rzutem na taśmę chciałabym naklejki na ramę:
2 x Mraugorzata (białe)
2 x Mraugorzata (czarne).
Co do wymiaru- to jakbyś mógł Damian zmierzyć jaka jest wielkość tej naklejki na wysokość u Ciebie na ramie, bo nie chcę też mieć zbyt dużego tego napisu.
(11-03-2018, 20:13)mraugorzata napisał(a): [ -> ]Co do wymiaru- to jakbyś mógł Damian zmierzyć jaka jest wielkość tej naklejki na wysokość u Ciebie na ramie
Czcionka z tej naklejki na ramie ma wysokość 8mm, moje imię i nazwisko miało przy tej wielkości czcionki długość około 8cm. Czcionka na kasku ma wysokość 7mm - przykładałem teraz kask obok ramy żeby to porównać wizualnie i moje zdanie jest takie, że bez linijki nie rozróżnisz wielkości, więc moim zdaniem nie wiem czy jest sens rozbijać to na takie dwie wielkości.
Ok, to w takim razie niech będzie taka sama wielkość, jak na kasku.
Korekta zamówienia poszła na PW.
UWAGA:
Podsumowanie zamówienia dostępne jest pod adresem:
https://drive.google.com/file/d/1DSlzpZT...sp=sharing
Mam nadzieję że niczego nie pominąłem, nie przekręciłem treści napisów, kolorów itp. Na wszelki wypadek sprawdźcie to sobie jeszcze i gdy coś się nie zgadzało to dajcie znać tutaj lub na PW.

W pierwszym poście zaktualizowałem listę chętnych oraz kwoty jakie należy zapłacić. Numer konta postaram się przesłać prywatną wiadomością w dniu dzisiejszym, najpóźniej jutro.

Na wpłaty czekam do piątku 16.03.2018 do godz. 23.59.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8