Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Dzień Kobiet
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Na forum multum wieści na różne tematy-- maratony, ultramaratony, lampki, naklejki  itp,itd. A o święcie naszych Pań  Ani Mru-Mru. W związku z tym  muszę zapełnić tę lukę.

  Kochane Koleżanki w tym niezwykłym dniu  składam Wam w imieniu kolegów z RL-u i swoim  życzenia Wszystkiego Najlepszego. Oby każdy dzień był  dla Was dniem radosnym, pełnym zadowolenia i uśmiechu. Życzę Wam  aby wiatr wiał zawsze w plecy i żeby noga podawała. Życzę Wam sukcesów , zadowolenia z życia . Dobrze że jesteście  [Obrazek: smile.png] [Obrazek: smile.png] [Obrazek: smile.png]

https://www.youtube.com/watch?v=wFxVor3CxCM

[Obrazek: t2018030818340413246142.jpg]
(08-03-2018, 19:45)Ex Driver napisał(a): [ -> ]Na forum multum wieści na różne tematy-- maratony, ultramaratony, lampki, naklejki  itp,itd. A o święcie naszych Pań  Ani Mru-Mru.
[Obrazek: 1c4640b7a6ce5123med.jpg]
Bez komentarza...
No właśnie z komentarzem Radku.  Z tego co piszecie SB to taki swego rodzaju "śmietnik" . Gadki nie dotyczące forum.  To 8 marca już tak nisko upadł ?  Śmieszne . Ale właściwie  po co ja to piszę ----Wy wszystko i tak wiecie lepiej---.  I tu właśnie jest najlepsze miejsce na  << Bez komentarza >>>



  Pozdrawiam. Smile
(08-03-2018, 22:54)Ex Driver napisał(a): [ -> ]Gadki nie dotyczące forum

Czyli jednak dobre miejsce na Dzień Kobiet. W końcu to temat nie dotyczący forum Smile
Chciałabym podziękować za życzenia w tym temacie, ale widzę, że była tu tylko licytacja kto w lepszym miejscu i kto wcześniej Sad przykre to, że taką okazję wykorzystano do pokazania, że "moja racja jest najmojsza".
(09-03-2018, 15:03)mraugorzata napisał(a): [ -> ]była tu tylko licytacja kto w lepszym miejscu i kto wcześniej
Ja tylko odpowiedziałem na bezpodstawny zarzut.