Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: BBT2018 - dojazd do Świnoujcia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Jeśli ktoś ogarnie temat z PKP niech podzieli się wrażeniami.
Na dniach wybieram się na dworzec, jak się czegoś sensownego dowiem to podzielę się informacją.

UWAGA: temat trzeba ogarnąć z wyprzedzeniem - BBT rekordowy pod względem uczestników, będę 100% przeboje z biletami na rowery
Ja jadę w piątek. Startuję w sobotę.
Paweł jeśli możesz to zorientuj co i jak z połączeniami i rezerwacją biletów.
(13-03-2018, 22:47)login napisał(a): [ -> ]Jeśli ktoś ogarnie temat z PKP niech podzieli się wrażeniami.

Lublin g. 19:14 - Świnoujście g. 07:31
Możliwość kupna biletu od 23.07.2018
(14-03-2018, 00:08)Mariobiker napisał(a): [ -> ]Lublin g. 19:14 - Świnoujście g. 07:31
Możliwość kupna biletu od 23.07.2018

Bezpośredni?
(14-03-2018, 07:10)MarekK napisał(a): [ -> ]Bezpośredni?

Tak Smile
(14-03-2018, 10:57)Mariobiker napisał(a): [ -> ]
(14-03-2018, 07:10)MarekK napisał(a): [ -> ]Bezpośredni?

Tak Smile

Mariusz jesteś pewny ? W tej chwili faktycznie kursuje bezpośredni , ale rozkład jazdy PKP w internecie ,zapytany o lipiec i sierpień podaje komunikat , należy sprawdzić  po wprowadzeniu nowego rozkładu w czerwcu. Confused
(14-03-2018, 13:10)JuraS napisał(a): [ -> ]Mariusz jesteś pewny ? W tej chwili faktycznie kursuje bezpośredni , ale rozkład jazdy PKP w internecie ,zapytany o lipiec i sierpień podaje komunikat , należy sprawdzić  po wprowadzeniu nowego rozkładu w czerwcu. Confused

Jureczku przy zmianie rozkładu w grę wchodzą kilkuminutowe korekty.
Miejmy nadzieję, że PKP nie zafunduje nam rewolucyjnych zmian.
(20-03-2018, 14:20)Mariobiker napisał(a): [ -> ]Jureczku przy zmianie rozkładu w grę wchodzą kilkuminutowe korekty.
Miejmy nadzieję, że PKP nie zafunduje nam rewolucyjnych zmian.

Miejmy nadzieję , też na to liczę wybierając się pojeżdzić znowu  po niemieckiej stronie wyspy Uznam. Trzy lata temu był bezpośredni , a w następne dwa ,tylko z przesiadką. Blush W tamtym roku zostałem przyblokowany  z rowerem na Wschodniej i nie zdążyłem wysiąść , obawiałem się że z Centralnej  będę na Wschodnią wracał rowerem [ 40 min. do odjazdu Angel ]. Na szczęście okazało się ,że pociąg do Świnoujścia jedzie przez Centralną Smile .
(20-03-2018, 17:15)JuraS napisał(a): [ -> ]Na szczęście okazało się ,że pociąg do Świnoujścia jedzie przez Centralną Smile .

Jurku rada na przyszłość: zawsze przesiadaj się na Centralnej, tam jest najdłuższy postój Smile
(20-03-2018, 23:12)Mariobiker napisał(a): [ -> ]
(20-03-2018, 17:15)JuraS napisał(a): [ -> ]Na szczęście okazało się ,że pociąg do Świnoujścia jedzie przez Centralną Smile .

Jurku rada na przyszłość: zawsze przesiadaj się na Centralnej, tam jest najdłuższy postój Smile

polecam przesiadki na Wschodniej, czasami jak wsiądzie wiara to nie ma do czego już wsiadać na Centralnym. Pociąg ze Wschodniej nie odjedzie dopóki nie wsiądzie ostatni pasażer.
Stron: 1 2 3