Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 21.03 LKJ godz. 16.45 Na ratunek.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
[Obrazek: e9cd5ed92a38a2bamed.jpg]
Rowerowy Lublin jest inicjatorem kolejnego podejścia do walki o Bike Park. O godzinie 17.30 rozpoczyna się program na żywo spod bramy Bike Parku przy ul. Janowskiej. Zjadą się chyba wszystkie środowiska rowerowe z miasta... tym bardziej, że będziemy także rozmawiać o infrastrukturze rowerowej w  mieście, o tym co boli lubelskich cyklistów. Na spotkaniu pojawią się urzędnicy lubelskiego magistratu, będzie można zadawać im pytania. I to wszystko przez 45 min, już w środę o godz. 17.30.

Ruszamy spod LKJ punktualnie o 16.45 tak aby być na 17 pod Bike Parkiem.
Będę!
Weźcie ze sobą mężów/żony, chłopaków/dziewczyny, dzieci, do tego rodziców, dziadków, sąsiadów, itp. Trzeba zrobić z tego duże wydarzenie, a do tego potrzebna jest duża frekwencja, pokażmy mediom, urzędnikom, że środowisko lubelskich rowerzystów nie podda się bez walki! Że zależy nam by było w Lublinie miejsce, gdzie będzie można organizować imprezy rowerowe!
A... zapomniałbym. Jeżeli doszłoby do tego co chcemy... to nowy zarządca obiecał przygotowanie tam ekstra nowego miejsca na ognisko...
Od kilki lat nie ma mnie już w Lublinie i pomimo tego, że tworzyłem Rowerowy Lublin, Porozumienie Rowerowe, a także przez półtora roku organizowałem Masę Krytyczną to NIC na sercu mi ni leży jak właśnie BikePark. Mimo tego, że jeździłem na zwykłe ustawki z RL to jeździłem tam przynajmniej raz w tygodniu, by ćwiczyć technikę na pumptracku i torze BMX Racing. Za mojej kadencji organizowaliśmy tam pierwsze zawody XC w historii RL! To miejsce zjednoczyło różne organizacje rowerowe w Lublinie i rowerzystów jeżdżących najróżniejsze odmiany kolarstwa. To na pewno najlepsze miejsce w tej części Polski które rodziło w dzieciakach kolarską pasję i pomagało ją rozwijać. Nie było tak że BikePark stał pusty i zarastał. W sezonie treningi na nim miały kluby kolarskie praktycznie codziennie!
Razem z PR walczyliśmy o powstanie BikeParku, bo jak wiecie miał tam powstać tor Motocrosowy. Włożyliśmy w to ogromne ilości sił i energii. Nie dajmy tego wszystkiego zmarnować i zawalczmy o tor jeszcze raz. Zawalczmy by pokazać siłę naszej rowerowej społeczności, by znowu odżyło serce lubelskiego kolarstwa! Nie korzystałeś z niego? Jeździsz rekreacyjnie lub szosowo? Co z tego? Bądź z nami i przyjedź. Kosztuje Cię to tylko jedno popołudnie. Ja olewam wszystko, biorę urlop i przyjadę z Krakowa! Do zobaczenia Smile
Czapki z głów... Michał to ważny głos.
(15-03-2018, 17:08)michalbrodowski napisał(a): [ -> ]Ja olewam wszystko, biorę urlop i przyjadę z Krakowa! Do zobaczenia
Pięknie Michał! Dajesz dobry przykład!
Nie wiem czy zdążę, ale postaram się być.
Słowa są zbędne! Big Grin
[Obrazek: 848d33598f523bf1med.jpg]
[Obrazek: afebb142c2ecdc5cmed.jpg]Król Julian namawia...
Taz się niecierpliwi Big Grin

[Obrazek: 710687.jpg]
Stron: 1 2 3 4 5