Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 25.03.2018, godz.10.00, LKJ
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Już dzisiaj piszę bo taką mam ochotę do jazdy. [Obrazek: icon_razz.gif] W niedzielę 25 marca planuję trochę większe kółeczko, jakieś 100km w trochę żwawszym tempie, ale bez przesady. [Obrazek: icon_wink.gif] Zastanawiam się jaki kierunek wybrać? Może jakiś standardzik w kierunku Zakrzówka przez Strzyżewice, a dalej się pomyśli. Pamietać o zmianie czasu.
Troche żwawsze? Nie wiem czy dam rade ale jak bedzie ładna pogoda może się skusze Smile
(19-03-2018, 11:15)kofi napisał(a): [ -> ]Troche żwawsze? Nie wiem czy dam rade ale jak bedzie ładna pogoda może się skusze Smile
Na aż tak zwawe żebyś nie dał rady to mnie nie stać.  Smile A pogoda zapowiada się całkiem niezła.
Żeby nie zaśmiecać innego wątku tutaj dopiszę, że po sugestiach Mariusza może taką trasą pojedziemy:
https://ridewithgps.com/routes/27073015 Raczej nie powinniśmy spotkać kolein.
Lepiej pojechać Bełżyce - Borzechów - Niedrzwica Kościelna - Niedrzwica Duża i dalej po śladzie.
A może podroczył bym się do Was po drodze żeby się nie wracać po śladzie Smile potwierdzę w w sobotę
P.s. chyba trochę bezpieczniej będzie pojechać przez Kolonię Prawiedniki
Ale pojawiło się propozycji. Wink Marek, dlaczego proponujesz tę trasę? Bełżyce - Borzechów - Niedrzwica Kościelna - Niedrzwica Duża
Trasa z Niedrzwicy Dużej na wprost do Bełżyc na pewno będzie czysta. 
Makary, jak byś chciał włączyć te Prawiedniki Kolonia?
(23-03-2018, 17:08)Jurek S napisał(a): [ -> ]Marek, dlaczego proponujesz tę trasę? Bełżyce - Borzechów - Niedrzwica Kościelna - Niedrzwica Duża
Trasa z Niedrzwicy Dużej na wprost do Bełżyc na pewno będzie czysta.

Do Borzechowa ładny asfalt, a dalej nowiutki.
Nie wiem jak z czystością odcinka Borzechów - Niedrzwica Kościelna, bo spora część jest przez las.
Ewentualnie można skręcić przed Borzechowem na Niedrzwicę D. też nowiutki asfalt. Tam powinno być sucho.
(23-03-2018, 19:19)MarekK napisał(a): [ -> ]Tam powinno być sucho.
Marku, Jurek S jest niezatapialny Wink Chociaż ostatnio nie chciał jechać terenem, to może i tu się coś zmieniło Wink
(23-03-2018, 19:19)MarekK napisał(a): [ -> ]Nie wiem jak z czystością odcinka Borzechów - Niedrzwica Kościelna, bo spora część jest przez las.

Nie wiem jak to wygląda w tej chwili ale na początku tygodnia nie było kolorowo Wink

[Obrazek: 710748_600.jpg]
Stron: 1 2 3