Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Rowerowy Lublin w Wikipedii
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Pełna profeska Damian Smile
Brawo Damian!
Kolejne zmiany w toku, ale Google chyba poszło spać Wink
Na wikipedii w naszym haśle wrzuciłem kilka dodatków.
Ktoś tu robi krecią robotę :
"Jeden z użytkowników Wikipedii oznaczył tę stronę jako kwalifikującą się do natychmiastowego skasowania.

W najbliższym czasie administratorzy Wikipedii zweryfikują to zgłoszenie.
Jeśli nie zgadzasz się z oceną wikipedysty, wypowiedz się na stronie dyskusji. Autorów prosimy o zapoznanie się z informacjami o najczęstszych powodach usuwania artykułów.

Uzasadnienie: skrajna forma reklamy, patrz: czym Wikipedia nie jest

Administratorze! Pamiętaj, żeby przed skasowaniem artykułu sprawdzić linkujące, dyskusję i historię zmian (ostatnia zmiana wykonana przez [[User:|]])."
Widzę, że Damian już interweniował.... ja swoje dopisałem. Od jutra zniknął wszystkie Stowarzyszenia w Wikipedii
Hasło zostało przywrócone do mojego "brudnopisu" - to taka opcja w Wikipedii gdzie można pracować nad hasłami, na razie jest niewidoczne dla ogółu. Jestem w kontakcie z adminem, skonsultuję z nim ewentualne poprawki i za jakiś czas hasło będzie dostępne dla wszystkich.
Damian wielkie dzięki że trzymasz rękę na pulsie. Smile
Na stronach krs-online i zumi pojawiły się aktualne dane stowarzyszenia (oprócz adresu siedziby na krs-online). Wykaz organizacji LCOS na stronie FRS także został zaktualizowany o nasze stowarzyszenie.
Hasło w wiki zostało uzupełnione m. in. o mapkę, szablon z danymi stowarzyszenia oraz większą liczbę źródeł - i tu ciekawostka - jedno ze źródeł to strona Ministerstwa Spraw Zagranicznych Wink Planuję jeszcze trochę przeredagować tekst i wtedy pomyślimy nad publikacją.
Stron: 1 2