Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Polar M400
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wiem, że niektórzy z Was używają takiego pulsometru. Pytanie brzmi: czym/jak go czyścicie? Koperta mojego trochę się  przyszarzyła (pewnie zafarbowała od rękawa) i nie mogę tego niczym wybielić. Ma ktoś jakiś pomysł?
Spróbuj odtłuszczaczem cytrusowym. Benzyna czy izopropanol mogą być zbyt agresywne dla gumowej koperty. Odtłuszczacz cytrusowy powinien być ok.
Janku, mam identyczny model jak Twój. Po "treningu" Wink zawsze go czyszczę pod kranem wodą z mydłem. Póki co żadnych odbarwień nie miałem. Ale tak jak pisze Wojtek, coś na bazie cytrusów powinno pomóc, ewentualnie soda oczyszczona + kwasek cytrynowy.
Odtłuszczacz cytrusowy - to się gdzieś kupuje czy po prostu spróbować cytryną potrzeć?
Ja po treningu myję go ciepłą wodą i pasek (miękka guma) jest bielusieńki ale sama koperta z twardego plastiku chyba od jakiegoś ubrania pociemniała. Boję się z jakimś acetonem zbliżać - dajcie znać czy ten odtłuszczacz ma jakąś nazwę.
(17-04-2018, 13:40)Yanq napisał(a): [ -> ]Odtłuszczacz cytrusowy - to się gdzieś kupuje czy po prostu spróbować cytryną potrzeć?
Ja po treningu myję go ciepłą wodą i pasek (miękka guma) jest bielusieńki ale sama koperta z twardego plastiku chyba od jakiegoś ubrania pociemniała. Boję się z jakimś acetonem zbliżać - dajcie znać czy ten odtłuszczacz ma jakąś nazwę.

Ja używam takiego. Również do przecierania łańcucha.

http://allegro.pl/3m-cleaner-spray-500ml...90522.html