Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Problem z aplikacją Strava
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć!

Mam pytanie do wszystkich, którzy korzystają ze Stravy. Po ostatniej aktualizacji mam z nią problem. Nie łapie GPS-a, nie mierzy dobrze dystansu, oblicza kosmiczne średnie prędkości. Czy mieliście podobny problem i jak go rozwiązaliście?
Endomondo lub podobne aplikacje działają prawidłowo?
Dobrze by było ustalić, czy to wina aplikacji, czy GPSa
By wykluczyć, że to telefon, włączyłem Yanosika i jeździłem poza miastem i było ok. Więc doszedłem do wniosku że to z aplikacją jest problem.
Pewnie niewiele Ci pomogę, ale jednak proponowałbym włączyć endomondo i stravę jednocześnie, nagrać trasę w obu aplikacjach i porównać. Yanosik to nawigacja samochodowa i wydaje mi się, że może mieć inną "tolerancję błędów" GPS, czy tam inny algorytmy zapisywania trasy.
OK, dzięki za radę Smile Spróbuję tak jak mówisz
Wyjaśniło się. Okazało się, że to nie problem aplikacji tylko telefonu. Mianowicie w ustawieniach telefonu była opcja odnośnie zarządzania użyciem baterii przez aplikacje. Jeśli system wykrywał zbyt duże zużycie baterii to ograniczał działanie aplikacji. W tej sytuacji trzeba dać aplikacji korzystanie z energii bez ograniczeń. I wtedy działa.