Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Rowerowy Lublin w Decathlon-ie - 8 września
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
[Obrazek: e855b5aa6d047b7cmed.jpg]
W sobotę 8 września w godzinach 12-18 w Decathlonie na Czechowie zorganizowane zostaną Targi Sportu. Z tej okazji nasze Stowarzyszenie dostało możliwość zaprezentowania się. W ustawionym przez nas stoisku możemy zaprezentować siebie, nasze dokonania. Niewiele mamy materiałów reklamowych (szkoda), które moglibyśmy rozdawać. Jest co prawda jeszcze czas na ich zorganizowanie i o tym będziemy rozmawiali z Zarządem. Natomiast jest pomysł na bardziej "fizyczne" zaprezentowanie się. Proponujemy krótkie warsztaty "rowerowego podróżnika". Już coś takiego prezentowaliśmy i to się podoba. Potrzebna będzie pomoc kilku osób przy obsłudze naszego stoiska. Macie jakieś dodatkowe pomysły, ktoś chętny do pomocy?
A jakiś laptop czy coś będzie? Można odtwarzać pokaz slajdów ze zdjęciami z wypraw, wycieczek, ustawek.
I byłaby to wyśmienita okazja na premierę filmu z Białowieży  Rolleyes
Postaram się wpaść. A co do pomysłów pomyślę
(22-08-2018, 09:37)mraugorzata napisał(a): [ -> ]A jakiś laptop czy coś będzie? Można odtwarzać pokaz slajdów ze zdjęciami z wypraw, wycieczek, ustawek.
Można by o tym pomyśleć.
Na potrzeby "kampanii info-promo" potrzebujemy jakiegoś fajnego zdjęcia "sakwiarskiego". Ktoś coś ma takiego? Proszę o link. Dzięki.
Co do naszych materiałów promocyjnych to możemy jedynie zaoferować nasze wizytówki oraz naklejki RL'a.
Można by jeszcze podpiąć szosówkę pod trenażer - dla uczestników imprezy.
(03-09-2018, 21:26)Rado napisał(a): [ -> ]Na potrzeby "kampanii info-promo" potrzebujemy jakiegoś fajnego zdjęcia "sakwiarskiego". Ktoś coś ma takiego? Proszę o link.

Takie może być Wink  =>
https://photo.bikestats.eu/photo/721183/...-na-litwie
https://photo.bikestats.eu/photo/721180/srodek-europy
Damian, Mariusz, dzięki za fotki, coś z tego zapewne się wybierze.
ExDriver zrobił bardzo fajny 9-minutowy filmik ze zdjęć RL'owych Smile Będziemy go puszczać "w pętli" na kompie na naszym stoisku. Wielkie dzięki Marek!
Nie ma za co. Cieszy mnie to że się podoba. Smile
(04-09-2018, 21:42)Ex Driver napisał(a): [ -> ]Cieszy mnie to że się podoba. Smile

Obejrzałem i jest GIT !!! Nawet się załapałem Wink
Dzięki Marku Smile
Stron: 1 2