Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 16.09. Pl. Litewski, godz.12.00
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
W ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu (ETZT) organizujemy wycieczkę rowerową.
Start z Placu Litewskiego w samo południe w niedzielę 16 września.
Trasa będzie urozmaicona: będzie przebiegała i DDR-em i asfalcikiem i szuterkiem i leśnymi drogami, więc szosóweczka odpada. Dystans do pokonania to ok. 50 km, tempo ultralajt, więc będzie czas i na foto i na pogaduchy.
Trasa będzie wyglądała mniej więcej tak:
[Obrazek: e75db8146c384acc.jpg]
(11-09-2018, 20:23)Rado napisał(a): [ -> ]Trasa będzie wyglądała mniej więcej tak:
Mam deja vu Big Grin
(11-09-2018, 20:52)damian.s napisał(a): [ -> ]Mam deja vu
Nie, to ta sama trasa co rok temu, może tym razem uda się ją przejechać całą. Ma ona "potencjał" Big Grin, więc trzeba spróbować go wykorzystać Tongue
(11-09-2018, 21:06)Rado napisał(a): [ -> ]
(11-09-2018, 20:52)damian.s napisał(a): [ -> ]Mam deja vu
Nie, to ta sama trasa co rok temu, może tym razem uda się ją przejechać całą. Ma ona "potencjał" Big Grin, więc trzeba spróbować go wykorzystać Tongue
To również niemal dokładnie ta sama trasa którą jechaliśmy w niedzielę z Norbertem Smile
(11-09-2018, 21:08)damian.s napisał(a): [ -> ]To również niemal dokładnie ta sama trasa którą jechaliśmy w niedzielę z Norbertem
A to nie wiedziałem.
Na wycieczkę wybrało się 30 osób, nikogo nie zgubiliśmy Big Grin
Dzięki za udział licznych reprezentantów forum Tongue
[Obrazek: f5bab3a7058d46a9med.jpg]
Do pobrania parę zdjęć z dzisiejszej wycieczki plus filmik:  https://drive.google.com/drive/folders/1...sp=sharing
Dzięki, było bardzo fajnie. Zasługa Wszystkich uczestników Smile Smile Smile
(16-09-2018, 20:34)Oxygen napisał(a): [ -> ]Do pobrania parę zdjęć z dzisiejszej wycieczki plus filmik: https://drive.google.com/drive/folders/1...sp=sharing
Super! Dzięki.
Dzięki za tę ustawkę! Było zacnie i całkiem liczne
Stron: 1 2