Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Sakwy MERIDA WATERPROOF PANNIER II
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
(26-10-2018, 20:35)lot_ikara napisał(a): [ -> ]Przejechałem z takimi  kilkaset kilometrów, po różnych drogach, przy różnej pogodzie. Zalety: Świetna cena. Całkowicie wodoodporne. Genialne zatrzaski, bardzo wytrzymałe (chociaż na takie nie wyglądają). No i te dwa paski, pod które możemy coś zamocować, żeby mieć pod ręką. Kiedy dostałem w prezencie sakwy crosso, meridy podarowałem i wiem, że czwarty sezon spisują się bez zarzutu. Wady: nie zauważyłem . Polecam

O i o to mi chodziło rzetelna recenzja - czy ktoś jeszcze może cos powiedzieć ?
(22-10-2018, 21:01)makary napisał(a): [ -> ]A co do sakw Crosso to z wielka chęcią lecz najtańsze 60L jakie znalazłem to koszt ok 300 zł co na chwilę obecna jest całkowicie poza moim budżetem.

nie wiem czy już dokonałeś zakupu, ale jako że jestem obecnie też na etapie poszukiwań, to mogę podpowiedzieć że jest teraz promocja w pewnym sklepie internetowym na Crosso Dry Big 60 - cena 203,90 PLN (da się wygooglować)
"Wyprzedaż II gatunków w sklepie internetowym naszego dystrybutora . Produkty te posiadają defekty estetyczne lub naprawione przez nas uszkodzenia powstałe w trakcie produkcji i są w pełni funkcjonalne. Ilość mocno ograniczona, a ceny atrakcyjne"

http://www.go-market.pl/Rowery_i_akcesor...dorzwajlRA
Stron: 1 2