01-11-2018, 09:30
Witam .
Ok 16:30 ruszam z Kaliny. O 17:00 tama następnie do Żebiej Woli, Osmolice, Osmolice 2, Nowny, Kreżnica, Terszyn, Motycz, Kozubszczyna, Lipniak .
Do 15 potwierdzam godzine startu. Lapmki obowiązkowe . Zapraszam.
Ok 16:30 ruszam z Kaliny. O 17:00 tama następnie do Żebiej Woli, Osmolice, Osmolice 2, Nowny, Kreżnica, Terszyn, Motycz, Kozubszczyna, Lipniak .
Do 15 potwierdzam godzine startu. Lapmki obowiązkowe . Zapraszam.