Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Sportowe Mikołajki w Decathlon Czechów: 08.12
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Po raz drugi RL został zaproszony do "wystawienia się" Tongue w Decathlon Czechów. Tym razem w ramach tzw. Sportowych Mikołajek.
"Zapraszamy na moc atrakcji tego dnia w naszym sklepie❗
- malowanie twarzy
- modelowanie balonów
- Fotobudka ?
- dużo słodkości od niepowtarzalnego Świętego Mikołaja

Nie zabraknie również sportowych wrażeń❗ 
- Lubelska Akademia Aikido,
- zapasy z ZTS Sokół Lublin,
- szkółka piłkarska Socatots i Brazilian,
- Rowerowy Lublin,
- Frelich Akademia Karate Okinawa Shorinryu
- Studio Tańca UDS"

Kiedy? 
najbliższa sobota godz. 12:00 – 18:00
Gdzie?
al. Spółdzielczości Pracy 26

EDIT: Nasza "prezentacja" odbędzie sie w godz. 14.00 - 15.00

Nasze stoisko zapewne będzie wyglądało podobnie, jak te we wrześniu podczas Targów Sportu:
https://photos.google.com/share/AF1QipOy...g0M2l4cnB3

Chyba, że może macie jakieś pomysły na ciekawe stoisko?
PS. tylko monitor przydałby się większy niż 22". Ktoś? Coś?
Aha, może ktoś ma strój Mikołaja? - Mikołaj na rowerze z flagą RL'a jeżdżący po Decathlonie byłby wielce OKEJ!
(04-12-2018, 18:01)Rado napisał(a): [ -> ]Chyba, że może macie jakieś pomysły na ciekawe stoisko?
(...)
Aha, może ktoś ma strój Mikołaja? - Mikołaj na rowerze z flagą RL'a jeżdżący po Decathlonie byłby wielce OKEJ!

Ja już swój pomysł zgłaszałam, więcej razy się boję, bo nie chcę skończyć potem na chirurgii szczękowej.
Co do stroju Mikołaja- Noorbi coś ma, bo w tamtym roku na śledzika w nim przyjechał.
(05-12-2018, 13:07)mraugorzata napisał(a): [ -> ]Ja już swój pomysł zgłaszałam, więcej razy się boję
Z tą prezentacją? ExDriver zrobił fajny filmik i puszczaliśmy to na monitorze, dlatego teraz szukamy większego monitora.
(05-12-2018, 14:07)Rado napisał(a): [ -> ]
(05-12-2018, 13:07)mraugorzata napisał(a): [ -> ]Ja już swój pomysł zgłaszałam, więcej razy się boję
Z tą prezentacją? ExDriver zrobił fajny filmik i puszczaliśmy to na monitorze, dlatego teraz szukamy większego monitora.

Nie, nie z prezentacją. Z pewnym filmem Big Grin
(05-12-2018, 15:41)mraugorzata napisał(a): [ -> ]Z pewnym filmem
No tak... Tongue
Na jutrzejszym wydarzeniu w Decathlonie będziemy mieli godzinę na prezentację "oferty" RL'a, czyli od 14.00 do 15.00.
Postaram się jakoś zajechać
Tak oto realizujemy § 9 ust. 2) Statutu Stowarzyszenia "Rowerowy Lublin" Big Grin
https://photos.app.goo.gl/HJBpU6dF7UN7NP9X6
Noorbi, sobol, damian.s, tomaszo13 - dzięki!
Brawo Panowie !!!