Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 18.05.2019 - Brevet Roztocze - Szczebrzeszyn
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
W imieniu Adasia Biczaka zapraszam na bardzo przyjemną "wycieczkę" po Roztoczu.
W przyszłym roku Brevet Roztocze wykracza poza Roztocze i ciągnie się na Grzędę Sokalską.
Start i meta oczywiście w Szczebrzeszynie!
Zapraszam Wszystkich serdecznie! Będzie gdzie się ujechać
(10-12-2018, 19:07)Adamo napisał(a): [ -> ]W przyszłym roku Brevet Roztocze wykracza poza Roztocze i ciągnie się na Grzędę Sokalską.
Start i meta oczywiście w Szczebrzeszynie!
Zapraszam Wszystkich serdecznie! Będzie gdzie się ujechać

Adaś jakoś damy radę Wink
(10-12-2018, 19:07)Adamo napisał(a): [ -> ]ciągnie się na Grzędę Sokalską
Przypomniałeś mi Adamie mój krótki wypad na Ukrainę, aż musiałem sobie odświeżyć pamięć:
http://forum.rowerowylublin.org/thread-8379.html
i fotki z opisami (to już rzadkość):
https://get.google.com/albumarchive/1066...kKfr0babTA
Tak z perspektywy czasu stwierdzam, że po tych wszystkich ultramaratonach to człowiek zatracił wrażliwość, teraz to tylko te km i km. Trzeba wrócić do "korzeni", podziwiać to co nas otacza, czerpać radość z tego. Zwłaszcza po śmierci wspaniałego kompana trzeba to doceniać jeszcze bardziej, bo życie jest ulotne...
Dlatego rok 2019 to ma być rok turystyki - przynajmniej dla mnie. Z jazdy ultra to tylko KMT w Kórniku.
Fajnie opisane Rado,
Brevet większość jedzie bez napinki, są i tacy co się ścigać muszą bo inaczej się nie da Wink
Wyrazy współczucia z powodu śmierci kolegi.
Dzięki Adam.
Jedyna właśnie szansa na jakieś tam dłuższe dystanse, gdzie bez napinki można sobie coś tam pozwiedzać na trasie, pofocić, itp. to właśnie brevety.
Przewidziany jest jakiś parking w miejscu  Start-Meta ?
(10-12-2018, 21:50)Adamo napisał(a): [ -> ]Brevet większość jedzie bez napinki,

Trasa Brevetu w całości po Polsce czy zawitamy też na Ukrainę Wink
Start będzie na Rynku w Szczebrzeszynie, meta w Miejskim Domu Kultury - 200m od Rynku.
Do okoła Rynku można parkować auta, gdyby było bardzo dużo uczestników - pogadam z Burmistrzem o parkowaniu na placu przy gminie.
Mariusz - tylko Polska!
(15-12-2018, 16:24)Adamo napisał(a): [ -> ]Mariusz - tylko Polska!

I bardzo dobrze Smile choć paszport i tak muszę wymienić Wink
Stron: 1 2