Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: "Między Wisłą a Bugiem" - 22.06.2019 - Pl. Litewski - godz. 9:00
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Do startu zostało już niewiele czasu więc chciałbym się dowiedzieć kto ma zamiar się przejechać Wink
Puki co na 100% jadę ja i Endriu.
(11-06-2019, 13:22)Mariobiker napisał(a): [ -> ]Do startu zostało już niewiele czasu więc chciałbym się dowiedzieć kto ma zamiar się przejechać Wink
Puki co na 100% jadę ja i Endriu.

Ja siłą rzeczy będę mógł tylko pomachać jadącym Sad Mario, czy planujecie, jakiś krótki postój w Puławach? Po drodze, to albo BP na 65,2 km, albo przy McDonalds 70,5 km.
(11-06-2019, 13:22)Mariobiker napisał(a): [ -> ]kto ma zamiar się przejechać Wink

Ja chętnie, ale okaże się w przyszłym tygodniu.
Ja niestety ale rower na parę miesięcy muszę odpuścić Sad
Tak więc nie będę Was spowalniał
Życzę szerokości
(11-06-2019, 19:53)makary napisał(a): [ -> ]Ja niestety ale rower na parę miesięcy muszę odpuścić Sad

Co się dzieje Huh Huh Huh
(11-06-2019, 13:22)Mariobiker napisał(a): [ -> ]Do startu zostało już niewiele czasu więc chciałbym się dowiedzieć kto ma zamiar się przejechać Wink
Puki co na 100% jadę ja i Endriu.

Mario, chyba już każdy boi się z Wami jechać  Tongue

Jeśli ktoś się boi jechać z tym wariatami, jest jeszcze możliwość ich odprowadzenia. Trasa ok 230 km. https://www.gpsies.com/map.do?fileId=ddtsdsaphmyxroup . Część trasy jedziemy z Nimi, a potem odłączamy się i wracamy z powrotem do Lublina  Smile
(13-06-2019, 12:48)paulina91_20 napisał(a): [ -> ]Mario, chyba już każdy boi się z Wami jechać  Tongue

Nie mam pojęcia czemu Huh Huh Huh
Chyba będę musiał znaleźć tego który rozsiewa takie jakieś niestworzone informacje na nasz temat Angry



(13-06-2019, 12:48)paulina91_20 napisał(a): [ -> ]Jeśli ktoś się boi jechać z tym wariatami, jest jeszcze możliwość ich odprowadzenia.

Bardzo nas to cieszy Big Grin Big Grin Big Grin
A ja Wam powiem że jazda z Mariuszem to czysta przyjemność nikogo nie zostawi na trasie, pomoże, zmotywuje - jest wierny ideałom RL tym z przed lat gdzie integralność ustawki była świętością. dlatego bardzo żałuje że z wami nie pojadę Sad
A nie pojadę dlatego że wracając z Podróżnika miałem wypadek (jak mówią słowa piosenki "Skasowałem kilka bryk" aczkolwiek w moim przypadku była tylko jedna) i teraz bardziej mi w głowie rehabilitacja niż rower
Pozdrawiam i odwagi życzę Tongue
Wracaj do zdrowia. Mam nadzieję że to nie Twoja wina.  Inaczej trzeba będzie pokryć szkody-- chyba że masz OC na rower.
Makary wracaj szybko do zdrowia Smile i do zobaczenia na rowerach.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7