Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: "To się nadaje do kabaretu"
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
28.03.2019 godz. 20.30. Chełm.
Ma ktoś ochotę na bliższe poznanie chłopaków z Kabaretu "SMILE"? Bilety nie są może za tanie ale nie będę prosił chłopaków o nie. 60pln. Wyjazd z Lublina 18.00.... kawa i ciastko na trasie albo szybka kolacja w Chełmie. Ktoś ma ochotę?
Jestem zainteresowany.
Zainteresowanie się zrodziło
Dajmy innym czas do namysłu. Tak powiedzmy do niedzieli. Ja wtedy kupuję bilety.
Jestem zainteresowana  Big Grin
już prawie po niedzieli, zainteresowany Big Grin
Uwaga! Uwaga! Nie sądziłem, że tak zainteresujecie tym wydarzeniem. Ja z kolei nie wiedziałem, że bilety na spektakl rozchodzą się tak szybko. Z zamówionych 8 biletów nie ma już ani jednego.... mimo, że cena nie jest niska. Jeżeli ktoś ma ochotę to są jeszcze wolne miejsca: Proszę rezerwować już samemu i kupować także samemu. Udało się zakupić bilety w rzędach 1 i 2 lewa strona z brzegu https://biletynakabarety.pl/event/sector/id/190777  
Do zobaczenia.
Fajnie było! Dzięki za dobrą zabawę. Kabaret Smile potrawi sprawić uśmiech na twarzy Big Grin
[Obrazek: f2d26c957b629c79med.jpg]
No i to imię: Mści..uj fajne takie, takie średniowieczne Tongue
A z Mareckiego to prawdziwy artysta-malarz!
(29-03-2019, 10:22)Rado napisał(a): [ -> ](...)Kabaret Smile potrawi sprawić uśmiech na twarzy Big Grin(...)

To też Big Grin

W połowie występu zaczęła boleć mnie przepona od śmiechu  Big Grin