Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: RL-owe koszulki nie-rowerowe.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
+2xM
Ja też wezmę jedną
Spokojnie. Wiem, że zainteresowanie jest spore. Na razie nie zbieram zapisów ponieważ uruchomię je mailowo jak już wszystko będę wiedział.... a przede wszystkim jaka jest rozmiarówka i jaka wyjdzie cena.
[Obrazek: 04726dfeca233289med.jpg]
Odebrałem dzisiaj zamówioną próbną koszulkę. Rozmiar XXL jest na mnie idealny i dokładnie po zmierzeniu odwzorowuje powyższą tabelkę. Co do materiału. Jak na koszulkę w budżecie ok. 11pln to bardzo dobry produkt.

Już oficjalnie. Można się zapisywać. Maksymalny koszt koszulki (po wliczeniu koszulki, nadruku i matryc do nadruku) to 30pln. Im więcej koszulek zostanie zamówionych tym niższa będzie ich cena.
No to jeszcze raz ja jedną poproszę
Jakby co 1 szt. L
2 szt xl poproszę dla mnie
Dla mnie na chwilę obecną 1szt, rozmiar prawdopodobnie M, ale jeszcze potwierdzę.

Dla biorących rozmiar w ciemno jedna uwaga - pomierzcie sobie dokładnie i porównajcie z tabelą - ja jak się przypadkiem okazało mam w domu jedną koszulkę tego producenta w rozmiarze L - wymiary odpowiadają dokładnie tym podanym w tabelce, więc po pomiarze będziecie mieli pewność, że wybieracie dobry rozmiar, bo moje spostrzeżenie jest takie że L-ka tego producenta, którą chciałem zamówić w ciemno, jest na mnie chyba odrobinę za duża, pozostałe t-shirty w rozmiarze L, które mam w domu, są nieco mniejsze, chociaż nie są to duże różnice.
Potwierdzam to co napisał Damian. Miałem brać 3XL i na wszelki wypadek zamówiłem w sklepie turystycznym koszulkę 2XL i okazało się, że jest dobra. Będąc w USA nakupowałem koszulek ale w rozmiarze XL i też są dobre, z Martombike zamawiam 6XL i mogłyby być ciut szersze. Generalnie rozmiarówka z "Fruit Of The Loom" którą Wam pokazałem jest najlepiej odzwierciedlającą rozmiary koszulek.
Mam pytanie, czy można zamówić koszulkę bez nadruku na plecach.
Stron: 1 2 3 4 5