Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Tour de Lublin (edycja wiosenna) - 23.03.2019 - g. 7.00 - Tama (Zalew)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
U mnie wyszło 202 km.
Dzięki i do następnego!
Po przebiciu dętki na podjeździe w Bychawie, goniłem was i goniłem ...i nie dogoniłem. Za Kijanami odbiłem na Lublin. Wyszło 119 kilometrów - mocne rozpoczęcie sezonu. Gratulacje dla tych co dojechali. Oczywiście nie omieszkałem wstąpić na michę flaczków w Piaskach Smile - taki mały doping Smile   Pozdrawiam !
Pięknie dziękuję wszystkim uczestnikom Smile Smile Smile
Trzeba to powtórzyć w lecie Big Grin

[Obrazek: 748594_600.jpg]

andriu68

Miło było.
Mocne rozpoczęcie sezonu poprzez topienie tłuszczyku.
A i nie omieszkam: omijajcie kebaby i inne padliny w oazie niemieckiej.
dzkj było fajowo
Dzięki za wspólne kręcenie było fantastycznie. U mnie na liczniku 210 kmów
(23-03-2019, 22:19)andriu68 napisał(a): [ -> ]A i nie omieszkam: omijajcie kebaby i inne padliny w oazie niemieckiej.
O widzisz Andrzeju, dzięki za ostrzeżenie - kiedyś mi się obiły o uszy całkiem pochlebne opinie o tej miejscówce - nawet chciałem tam kiedyś wstąpić przy okazji, ale się nie udało. Trzeba będzie uważać.

andriu68

Raczej ja tam nie wstąpie .bo i za blisko domu i efekty nie zaciekawe-Szczepcio szczególnie narzekał,a jechał i podsłuchiwał mnie dość długo.
Nie wiem co Wy jedliście. Ja nie narzekam, nic mi nie było.
Wydaje mi się że kiedyś było smaczniej Wink na szczęście obyło się bez żołądkowych niespodzianek Big Grin
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8