Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Roztocze Wiosną 2019: 5-7 kwietnia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Koleżanki i Koledzy,
zapraszam na trasy kolarskie 49. Rajdu Roztocze Wiosną. Impreza odbywa się w terminie 5-7 kwietnia, a baza rajdu mieści się w Werchracie. Czyli tym razem - Roztocze Południowe vel Wschodnie.
Bliższe szczegóły podam, gdy sam je poznam. Na razie z pewną nieśmiałością zapraszam na rekreacyjną trasę rowerową, z nadzieją, że wkrótce odezwą się mocarze z RL z zapowiedzią trasy mtb  :-)
Piotrek
Dzięki za informacje!
Nocleg może w szkole, jak kilka lat temu?
Piotrze, dobrze, że się odezwałeś w temacie, bo już forumowicze niecierpliwili się Smile
Roztocze Wiosną - impreza z typu "must be". Data imprezy niefortunna - ale może się spotkamy, bo w tym czasie również będę na Roztoczu, tylko w okolicach Dyli Tongue
Radek, chyba raczej nie, bo w tym roku wypada Roztocze Wschodnie. Werchrata to jednak kawałek w inną stronę Wink
(05-03-2019, 17:43)mariox napisał(a): [ -> ]Radek, chyba raczej nie
Wiem, wiem, ale może wydłużymy sobotnią trasę do Werchraty Wink
Tak czy siak, jeśli jeszcze ktoś nie był na kultowym Roztoczu Wiosną, to polecam!
No nareszcie! Jedziem tam Big Grin
Koło PTTK przy KUL wreszcie podało informację nt. Roztocza Wiosną. Zatem, noclegi są w świetlicy w Werchracie po 10 zł. Wpisowe 20 zł dla studentów, 25 zł dla pozostałych. Informację tę podano na profilu FB Koła PTTK przy KUL: https://www.facebook.com/PTTK.KUL/
Ja zapraszam na trasę rowerową. Wkrótce podam propozycję. Mam nadzieję, że RL zorganizuje własną trasę mtb, co stało się już tradycja tego rajdu.
Piotrek
Informacja od Szymka (z kajaki.lublin.pl):
"Mam propozycję żeby w ramach Roztocza Wiosną wybrać się w sobotę na trasę rowerową do Bełza na Ukrainie. Przejechać trzeba 100 -120 km. z Werchraty. Trzeba to zgłosić do SG aby przejechać granicę bez problemu.
Przedyskutujcie tą propozycję, może będą chętni".
Są zainteresowani?
Asfalcikiem? Jechałbym.
Stron: 1 2 3 4