Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Czesc!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Maciek - Lublin - obecnie Kalina - Traktuje jazdę na rowerze jako rozrywkę i zdrowe hobby, kupiłem rower by uczcić 3 miesiące bez papierosa po 12 latach ostrego jarania :-x do zobaczenia na bardziej lub mnie ubitych szlakach! :mrgreen:
Witam, w klubie niepalących. Mnie 9-go czerwca miną równe 4 miesiące bez fajek (o ile nie wydarzy się katastrofa i znów nie zacznę) :-D
To widzę, że idziemy "łeb w łeb" :lol: Oby było jak mówisz! Ja jestem dobrej myśli... dobraz zbieram się na objazd trasy na Mazovię!
ja jako nastolatek mogę wam powiedzieć ,że nigdy nie zapalę Wink msz przekaż wszystkim tam na tamie aby czekali na nas z Panem Mariuszem do 16.15
msz napisał(a):Maciek - Lublin - obecnie Kalina - Traktuje jazdę na rowerze jako rozrywkę i zdrowe hobby, kupiłem rower by uczcić 3 miesiące bez papierosa po 12 latach ostrego jarania :-x do zobaczenia na bardziej lub mnie ubitych szlakach! :mrgreen:
- to niebawem sparwdzimy jak poprawiła Ci się wydolność - zrobimy Ci test lepszy niż spirometria razem z gazometrią wzięte 8-)
velverne16 napisał(a):ja jako nastolatek mogę wam powiedzieć ,że nigdy nie zapalę Wink msz przekaż wszystkim tam na tamie aby czekali na nas z Panem Mariuszem do 16.15
No to ja Tobie jako nastolatkowi proponuję zachowac minimalny dystans do słowa "nigdy" ponieważ stosując je ze zbytnią lekkością aktywujesz tajemnicze i niezbadane :evil: siły, które mogą cię zaskoczyc-patrz "nigdy nie mów nigdy"="przysłowia mądrością narodów" ;-)
spokojnie już byłem kuszony przez znajomych z szkoły... i nie dałem się Wink
velverne16 napisał(a):spokojnie już byłem kuszony przez znajomych z szkoły... i nie dałem się Wink
-trzymaj tak dalej !!!!!!!!!!!!! :-)
racja, fajki śmierdzą Wink
Fajki są do d..y i tyle w tym temacie!
Stron: 1 2