Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 08.06.2019 godzina 7:00 Lublin Warszawa plac.Litewski
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5

radzik

zjedźcie sobie z 79 na Warkę (731) a potem 730 i 48 do Kozienic, tak jechaliśmy na MP i było na pewno bezpieczniej.

na 79 gdy ktoś zacznie w złym momencie wyprzedzać z naprzeciwka to jedyne wyjście zjechać na trawę, nie ma pobocza.
(06-06-2019, 08:39)Noorbi napisał(a): [ -> ]Andrzeju. Wszystko zależy od tego o której wyjedziemy z Wawy. Puławy liczę 7-8 godzin od startu... przerwa na obiad w Kozienicach
Noorbi, wyśle, Ci nr telefonu, dla łatwiejszego kontaktu Smile
Przypominam ruszamu jutro z placu Litewskiego o 7:00 . Po trasie ma być przystanek na jakiegoś mega dobrego kebaba w Warce.
Uwaga nastąpiła zmiana trasy. Po dzisiejszym objechaniu odcinka do Góry Kalwarii musiałem nanieść poprawki. Tomek O już wie i naniesie je Także na tracka do Warszawy.
Jeśli będziecie przejeżdżać przez Warkę, to bardzo proszę byście zapalili znicz w miejscu, gdzie zginął Tomek Żorawowicz z Tychów podczas Maratonu Podróżnika. Dziękuję.
Dojechalismy .Jedni do Wawy ,ktoś do Warki na kebsa i wrócił do Lublina, jedni przywitali nas w Wawie. Znicz płonie. Dzięki wszystkim za dziś.Ustawka bardzo rekraacyjna Smile Jutro powrót Smile .
Jak dla mnie za szybko, nie dałbym rady dojechać do Wawy, więc w Warce zawróciłem do domu.
Dzięki za wspólną jadę.
Dla mnie za wolno, więc zostałem w Puławach i tylko przybiłem piątkę z podróżnikami. Jutro liczę na kolejne spotkanie Cool Big Grin
Przekonałem się na własnych nogach, że rekreacja po lubelsku jest dosyć specyficzna.
Dzięki wszystkim za wczoraj i dzisiaj.
(08-06-2019, 20:21)kofi napisał(a): [ -> ]Znicz płonie
Dziękuję.
Stron: 1 2 3 4 5