Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Łęczna - Punkt kontrolny na Pięknym Wschodzie 2019
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Również i w tym roku będziemy organizatorem punktu kontrolno-żywieniowego podczas ultramaratonu kolarskiego Piękny Wschód: https://lubelskavuelta.pl/pl/aktualnosci-komunikaty/ 27 kwietnia (sobota).
Zgodnie z wytycznymi punkt będzie zlokalizowany w Łęcznej przy pl. T. Kościuszki 22 - Urząd Miejski w Łęcznej - sala konferencyjna. Jest to punkt dla trasy 262 km i jest on na 214 kilometrze trasy maratonu. Punkt czynny od godz. 17.00 do 0.30 - ale raczej wszyscy zawodnicy/zawodniczki przejadą przez punkt trochę wcześniej - przecież to tylko Wink 262 km Big Grin
W przeciwieństwie do zeszłego roku, tym razem będziemy mogli wystawić przed punktem nasze bannery i windery - jest zgoda burmistrza Łęcznej.
Trasa dystansu 262 km:
https://lubelskavuelta.pl/pl/trasa-250-km/
Czy są chętni/chętne do pomocy na punkcie, która będzie polegała na przybijaniu pieczątek, wpisywaniu na kartę zawodnika godziny przyjazdu na punkt oraz wydawaniu napojów/pożywienia?
Nad transportem do i z Łęcznej pracujemy Smile
Jeśli mnie nie uszczęśliwią w pracy dodatkowym dyżurem to chętnie
Wstępnie się zgłaszam, szkoda tylko, że lokalizacja punktu różni się od zaznaczenia na mapce, przewiduję zamieszanie jak zwykle.
Wstępnie i ja się zgłaszam.
Wstępnie i ja się zgłaszam.na jakis czasz od 17 tej
Pięknie Panowie. To elegancka ekipa nam się szykuje Big Grin
1.wilhelm
2. tkt
3. damian.s
4. arni76
5. Wrobel
+ dwóch wolontariuszy, którzy zgłosili się do pomocy przez FB: Małgorzata i Bartosz.
Będzie dobrze!
Ja mam wolny termin też to zgłaszam się Smile
(18-04-2019, 22:49)Wrobel napisał(a): [ -> ]Ja mam wolny termin też to zgłaszam się
Super! Dopisuję Cię do listy.
@wilhelm,
@arni76
Panowie, proszę już o konkretne deklaracje, czy możecie być na punkcie. Na razie mamy jedno auto - Tomek tkt się zgłosił. W jego samochód wrzucimy rzeczy RLowe - bannery, windery.
Przydałoby się jeszcze jedno auto. Ktoś coś?
no ja odpadam
Stron: 1 2