Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: XI Lubelska Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jako, że Pielgrzymka na forum RL poniekąd się narodziła pozwalam sobie zaprosić chętnych do udziału. Nieco informacji i formularz zgłoszeniowy tutaj:
Dział XI LPR na Jasną Górę na forum KR "Maksimum"
W razie pytań i wątpliwości odpowiem w miarę swoich skromnych możliwości.
Dzięki Piotrek Smile
(06-05-2019, 15:36)nietutejszy napisał(a): [ -> ]W razie pytań i wątpliwości odpowiem w miarę swoich skromnych możliwości.

Piotrze jeśli to nie problem to poproszę o szczegółowy plan II dnia Pielgrzymki.
Niestety nie uda mi się wygospodarować wolnego na całość ale chciałbym Was odwiedzić na Świętym Krzyżu.
Jeszcze się gryzę z harmonogramem - jak się dogadam dam znać.
(06-05-2019, 22:29)nietutejszy napisał(a): [ -> ]Jeszcze się gryzę z harmonogramem - jak się dogadam dam znać.

Będę bardzo wdzięczny Smile
(06-05-2019, 21:48)Mariobiker napisał(a): [ -> ]Piotrze jeśli to nie problem to poproszę o szczegółowy plan II dnia Pielgrzymki.

Pomysł jest taki:
Msza św. w Bałtowie o 8:00, wyjazd 9:15. Przystanki:
Mychów (10:45-11:15)
Nowa Słupia (12:15-12:45)
Łysa Góra (Św. Krzyż) (13:45-15:15)
Daleszyce (ok. 16:40) nocleg
w nawiasach czasy odpoczynków.

Rzecz jasna jakieś przesunięcia delikatne mogą wystąpić (postój obiadowy (Św. Krzyż) zaczyna się liczyć od momentu, kiedy ja dotrę Big Grin ) ale jakiejś drastycznej obsuwy mam nadzieję uniknąć.
Dzięki Piotrze Smile
Piszą w internetach: https://www.se.pl/lublin/modla-sie-ale-z...1PK0-if7Yw
Dziś na ustawce do Nałęczowa mieliśmy przyjemność zobaczyć pielgrzymów na al. Jana Pawła II.
Życzę sprzyjających wiatrów i szerkoiej drogi. Allejua i do przodu Smile
Pielgrzymi mają się dobrze Big Grin

[Obrazek: 760089_600.jpg]

radzik

oni chyba autokarami zostali podwiezieni pod same drzwi kościoła, żodyn z nich nie ma kasku, żodyn!